SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peter Molnar IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2002 Napisanych postów 19860 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732122
Dorian wygrywal Mr.O z zerwanymi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2002 Napisanych postów 19860 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732122
Filmik z pozowanie Petera na Tiger Classic 2016, z poczatku wrzesnia, gdzie wygral swoja kategorie i overall ( zdjecia na poprzedniej stronie) .
I to sie nazywa pozowanie! Robi niesamowite wrazenie. Swietna klimatyczna muzyka, znakomicie polaczona z prezentowanymi pozami. Klasa!
Polecam.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5127 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78446
Dla mnie to najlepszy kultutysta tych czasów!
Niesamowita sylwetka, forma, pozowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49018 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522785
j/w - tak powinien właśnie wyglądać układ dowolny, a nie na szybcika odklepać pozy jedna po drugiej bez ładu i składu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5427 Napisanych postów 15455 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388664
ja tez takiego zdania zawsze bylem jak widzialem to z widowni albo zza ekranu komputera, ale idz tam sie przygotuj, czujesz sie jak gowno, ledwo masz sily, lampy pala , full ludzi przed toba i wszyscy patrza na ciebie jednego i odwal cos takiego to pany tak prosto napisac, jak tez jak na masie bylem to myslalem ze bede jak baletnica tam zap*****lac roboty, stania na glowach itd, ale jak juz jestes gdzie jestes w formie to nie jest tak latwo i wesolo hehe

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49018 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522785
no racje też jest, ale to są profesjonaliści, najlepiej zbudowani ludzie na świecie, wypadałoby zaprezentować się profesjonalnie jak na zawodowców przystało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5427 Napisanych postów 15455 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388664
dokladnie jak piszesz i wielki szacun bo wiem w jakims tam malym ulamku ile to poswiecen, nie tylko samego zycia...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2002 Napisanych postów 19860 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732122
lord, ja wiem jak to wyglada, ale nie zrozumielismy sie. Tutaj wlasnie nie chodzi o to zeby robic pozy jak baletnica czty stwac na glowie, (wedlug mnie) to nie jest dobre preznetowanie swojej sylwetki. Ja jestem zwolennikiem pozowania tagiego jak prezentowal np. Dorian - twardego ze tak powiem, z odpowiednim zatrzymanie poz, pozowaniem zgranym z muzyka, masz podziwiac ta sylwetke i ma robic na tobie wrazenie potegi, ma byc ten czynnik "wow"kazda poza. Artyzm, ok ale tylko w takim wykonaniu jak np Melvin Anthony - to byl mistrz pozowania. Tutaj Molnar w tym krotkim pozowaniu zankomicie polaczyl to "twarde" z tym artyzmem bez zbednych baletowach wyczynow. Zobacz jak on przechodzi w pozy. I tak jak ASNF to sa profesjonalisci tak to powinno wygladac.


Zmieniony przez - Possible w dniu 2016-10-16 20:07:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5427 Napisanych postów 15455 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388664
wiem dokladnie o co ci chodzilo, napisalem tak w 'przenosni'

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2002 Napisanych postów 19860 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732122
oki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONSULTACJE KADRY NARODOWEJ w KULTURYSTYCE I FITNESS - Spała 2015

Następny temat

Kalendarz IFBB PRO na rok 2016

WHEY premium