SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PePo forma 12kwie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59619

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
niestety nie dam jego fot
i nowych zdjec juz w tym poscie nie bedzie :)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
foch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5054
osłabiłeś troche mnie tym, że chcesz poprzestać na amatorszczyźnie.. przecież wypracowałeś już ładną sylwetkę na jakiś start, a za jeszcze jakiś czas to w ogóle powinno być zaj.eb, skąd taki twój dziwny zamysł nie w te strone co potrzeba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 872 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12991
do takiego czegos daze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
Taka sylwetka jest na celujący gratuluje SOG dla ciebie i zycze dalszych postępów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5625
Pewnie wiadomosc zaraz zostanie skasowana ale...
...wszystko elegancko tylko dlaczego te sciemy ze bez koksu?

Ja jednak przypominam sobie stare czasy SFD kiedy to widzialem Twoje pierwsze posty ze zdjeciami a pod nimi opis cyklu z kilkudziesiecu strzalow wina...
Kiedys jak juz zostales modem sprawdzalem-postu juz oczywiscie nie bylo...;]

Tak jak mowie sylwetka elegancka ale po co ludzic mlodziez i wciskac kity ze mozna osiagnac takie cos w 4 lata bez koksu?
Bez zlosliwosci ale pisanie ze masz 45 w kablu przy czestych redukcjach na HST i mono troche mnie smieszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie kłam bezczelnie, zle pamietasz, z kims ci sie pomyliło
posty skasowałem bo typy kradli moje zdjecia na porownania przed i po zeby sprzedawac cudowne dietki i plany treningowe na allegro

wszsytkie posty skasowane mimo ze sa niewidoczne dla uzytkowników są do wglądu moderatorów i badź swiadom ze za takie pomówienia i oczernianie mam prawo dać ci bana.

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2006-04-30 17:41:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5625
Nie mam zamiaru sie klucic czy mam racje czy nie, czy dobrze pamietam czy tez nie...
Ci co siedza glebiej w temacie a przede wszystkim TY sam wiesz najlepiej jak jest i bylo...
Takze bez urazy...ja tylko pisze co uwazam i co pamietam (a pamiec raczej mam dobra x^)

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
przebywaja tu ludzie ktorzy mnie znaja, przebywaja tacy ktorzy sa dlugo na forum, tylko ty twierdzisz ze takie informacje mialy miejsce, wcale nie dziwne nie? tylko jedna osoba pamieta co pisałem w swoim temacie

skonczylem dyskusje na ten temat. mozesz jedynie przeprosic i przyznac ze sie mylisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
-LoHA- idź sobie gadać o koksie do dopingu

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kafazyje2 - cała prawda: sylwetka

Następny temat

Moj Kumpel

WHEY premium