SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paweł Nastula vs Andrzej Wroński w MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
Ja mam jakieś 500m do miejsca walki, ale za normalne miejsce wołają 100pln... to jest 5x0.5 wódki

Nie pozostaje nic innego jak dalej szukac streama!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Dziś wielki dzień, bo pierwszy raz w życiu włączę kanał Sportklub. Do dzisiaj byłem przekonany, że nie mam takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jw. Post Dolara przekonał mnie do tego żeby wpisać w google "cyfra + sport klub". No i wyskoczyło że powinien być na pozycji 111.

Biorę pilota, wbijam 111, i jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
Nic dziwnego ;) Ten SportKlub to jest daremny kanał, ale wielki + dla nich. TVP niech się wstydzi, mogli to puścić na sportowym kanale.

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
NIE! Ja np nie mam tvp sport, więc dla mnie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8274
a ja mam sport kluba ale nie odbiera chyba nie mam go w pakiecie a brat specjalnie to bral zeby ekstraklase ogladac watafak ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
np panowie, beda jakies streamy do walki??bo zaczynam sie martwic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
sa podawane ale nie chce mi sie szukac;d mam gdzies zapisane ale chvja im mniej ludzi tym lepiej;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
SiwYbks

nie bądż samolubny.. tez chce to zobaczyc. dobra zaczynam szukac, jak cos znajde to wrzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
zaraz wrzuce nie plakuniaj:D ale najpierw pojde do sklepu po jakies jedzonko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowywania do MMA

Następny temat

ubereem poza turniejem strikeforce :(

WHEY premium