SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paweł Nastula nt. dopingu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3551
miał napisac ze wlasnie skonczyl 12 tygodniowa kuracje : 400mg nandrolon/week i 500g enanthate/week ,a przed walka za***al 2 thermale zeby miec "bystre" oczy ? ludzi zejdzcie na ziemie ,w dzisiejszych czasach praktycznie we wszystkich sportach wyczynowych jest doping i najwieksza sztuka jest poprostu nie doprowadzic do wykrycia.Pawel zapewne stracil w oczach u wiekszoci bo postrzegaliscie go jako "dobrego chlopca" wchodzacego do zlego swiata .Mi bardzo szkoda Pawla bo teraz to dopiero Judocy mu beda dupe obrabiali :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Miałem do czynienia przez jakiś czas z laboratoriami m.in. chemicznymi.
Nie wierzę że Olimp który nie jest firma krzak,
nie ma wyposażenia pozwalającego na wyprodukowanie dobrej kreatyny.
Mogą być różnice, np 10% mniej czystej substancji,
ale to dalej daje nam tylko 10% różnicy!

Z doświadczeń moich kumpli wynika, ze różnica między Olimpem a takim Trec
to znacznie więcej niż 10-20%!
Wydaje mi się, że teza o tym ze suplementy niektórych firm mogą zawierać niedozwolone wspomagacze jest warta przemyślenia ...

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
ja bym zamknal ryj i siedzial cicho a nie ******lil o kaszelku i innych opowiesciach krystyny z gazowni

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6756
przecież coś koorwa musi powiedzieć komisji, nie wiem po co ta głupia dyskusja
Marian czytałem troche twoich postów i nie wiem skąd ty chłopaku masz tyle siły i zdrowia żeby tłumaczyć lamusom o co chodzi

Zmieniony przez - qbsztyk w dniu 2006-12-02 16:10:22

-->Motto<-- :)http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA&feature=player_embedded 






"Poprostu czwicząc rozrywam te miesnie i one musza rosnąc, nic innego im nie pozostaje ;]"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
""Odkąd zakończyłem karierę Judo i rozpocząłem walki w formule MMA organizacji Pride zawsze wierzyłem w rozgrywki fair play."

Taka mała aluzja Pawła - wychodzi że w judo nie było fair paly

"ja bym zamknal ryj i siedzial cicho a nie ******lil o kaszelku i innych opowiesciach krystyny z gazowni"

To zamknij ryj i siedź cicho, zrobisz przysługę i sobie, i nam...

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3403
"panie Nastula osmiesza sie pan", takim ******leniem sam sie osmieszasz, wiec dobrze bys zrobil jakbys "zamknal ryj i siedzial cicho a nie ******lil".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Cóż, skoro musiał coś oświadczyć to niech będzie i to. Pozostaje niesmak.
Ale nie po tym, że brał czy dał się złapać tylko, ze musi tłumaczyć się lamusom z jakichś komisji którzy przecież doskonale wiedzą jak jest.


Zmieniony przez - emceha w dniu 2006-12-02 16:46:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6756
zgadza sie mcecha, ale nie tylko lamusom z komisji innym lamusom też

-->Motto<-- :)http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA&feature=player_embedded 






"Poprostu czwicząc rozrywam te miesnie i one musza rosnąc, nic innego im nie pozostaje ;]"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
o liga obrony sie zawiazala... lepiej idzcie sobie na spacer zamiast walic na mnie... pisze jak uwazam i gowno mnie wasze zdanie na moj temat obchodzi...

czaje ze musi cos powiedziec ale ludzie bez przesady... na moje jego wypowiedz jest smieszna i naiwna...

Zmieniony przez - andreazz w dniu 2006-12-02 18:25:33

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Masz jakiś lepszy pomysł? Ciekawe co ty byś gadał

Jak myślisz Nastula powie: "****a ludzie, przejrzyjcie na oczy. Koks to nic złego i wszyscy biora bo inaczej się nie da"
Oczywiście w ogóle nie zaszkodziłby promocji mma a sobie tylko by pomógł w szukaniu sponsorów

Idzie w zaparte, szum i tak niedługo ucichnie. W sumie w ogólnopolskich nie ma już prawie żadnego szumu, tylko my się podniecamy

Zmieniony przez - emceha w dniu 2006-12-02 20:16:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1 GP u buków

Następny temat

Walki Wszechczasów...?

WHEY premium