SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paris-Saint-Germain

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564
Lavezzi oficjalnie w PSG

Paris Saint-Germain FC potwierdził pozyskanie reprezentującego Argentynę Ezequiela Lavezziego, który podpisał czteroletni kontrakt. Kwoty transferu nie podano.

- To projekt sportowy PSG przekonał mnie do transferu. Mam szansę gry dla dużego klubu, który wciąż się rozwija – dodał Lavezzi, który wystąpi z PSG w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA, dzięki zajęciu przez francuski klub drugiego miejsca w Ligue 1.

Mówi się że zapłacili za niego 26 mln,ciekaw jestem co z transferem Kaki bo Higuain pewnie zostanie w Realu

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1519
fajny klubik do czasów dzisiejszy szejki zrobili z City - $ity a teraz z PSG P$G
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1410 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7793
Jest kasa można wszystko

Sytuacja jest napięta jak baranie jaja.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564
Oficjalnie;Veratti zawodnikiem PSG

To co wisiało w powietrzu od paru dni stało się faktem. PSG oficjalnie pozyskało trzeciego zawodnika w letnim okienku transferowym, nowym piłkarzem paryskiego klubu został młody Włoch Marco Veratti.

Młody Andrea Pirlo, bo tak nazywa się nowego zawodnika PSG, podpisał pięcioletni kontrakt. Kwota transferu opiewa na około 11 milionów euro. Oficjalna prezentacja odbędzie się jutro.

Marco Verratti na Parc des Princes przybył z Pescary, klubu, który awansował do Serie A. Dziś rano przeszedł testy medyczne, podpisał kontrakt, a następnie nie marnując czasu dołączył do kolegów na Camp des Loges

Oficjalnie: Ibrahimovic w PSG

Zlatan Ibrahomovic oficjalnie dołącza do Paris Saint-Germain - potwierdza francuski klub.

Po dołączeniu w sobotę Thiago Silvy za opłatą określaną na około 42 mln euro, PSG pozyskało dzisiaj Zlatana Ibrahimovicia. Dołącza on do grona gwiazd w paryskim klubie.

Ibrahimovic będzie podpisywał jednak umowę dopiero jutro, ale już oficjalnie jest zawodnikiem Paryskiego klubu. Potwierdził to dzisiaj jego agent Mino Raiola na konferencji prasowej.

- Wszystkie strony są zadowolone z tego transferu, Zlatan także - powiedział Raiola.

- Wraz z przyjściem Ibry, Paryż ma kolejny powód, aby uznać miasto za jeszcze bardziej ekscytujące

- Doszliśmy do porozumienia z Ibrahimoviciem. Jutro przejdzie badania lekarskie - dodał Leonardo.

Ibrahimovic zgodził się na trzyletni kontrakt, w ramach którego będzie zarabiał 13 mln euro za sezon. Stanie się postacią, która jako druga zarabia najlepiej na świecie.
Według plotek Ibrahimovic wyląduje dzisiaj wieczorem z rodziną w Paryżu. Ibra zostanie zaprezentowany jako piłkarz PSG jutro o godzinie 15 na Parc de Princes.

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-07-17 21:30:41

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
wow, no transfery bardzo ciekawe. Szykuje się ładny zespół na następny sezon, czyżby PSG wrócił na stałe do czołówki europejskiej?

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Obi_
Szykuje się ładny zespół na następny sezon, czyżby PSG wrócił na stałe do czołówki europejskiej?


Przecież PSG nigdy tam nie było

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
A półfinał Pucharu Uefa w 1993, 2 lata pod rząd w finale Pucharu zdobywców Pucharów w 1996 roku go wygrywając i w 1997 roku przegrywając z Barceloną.


Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2012-07-20 00:45:13

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
PSG - Chelsea 1:1

1:0 Nene 30'
1:1 Piazon 82'

skrót spotkania

http://www.youtube.com/v/v9NPm2493nE&hl=en_US&fs=1& 

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Jak dla mnie PSG brakuje dobrego bramkarza, powinni pozyskać jakiegoś klasy światowej jeżeli są tacy bogaci. Obrona przywoicie, z Sakho, Alexem, Maxwellem i z Thiago Silvą, jednym z najlepszych stoperów świata. Def. pomocnik- Thiago Motta- wicemistrz świata. Ofensywa świetna- Lavezzi, Nene, Pastore, Ibrahimović, Menez, Gameiro (dubler) i Horoau(dubler). Dodatkowo może dojść Pato. Jak dla mnie PSG to już drugi ManCity .

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PANINI NAKLEJKI

Następny temat

Amica Poznań???

WHEY premium