SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paris-Saint-Germain

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Lucas Moura to PSG fee 43 million + 250.000 per week wages on a 4-year deal + 9 million agent fees = Total transfer cost of [!]100 million.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Paris Saint Germain nadal szaleje!- http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Francja/bdzie-kolejny-transfer-w-psg.html 

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196548
Nowy sponsor PSG?

Bardzo ciekawe informacje napływają do nas z Francji. Według agencji AFP, Paris Saint Germain jest bardzo blisko podpisania nowej umowy sponsorskiej z Katarskim bankiem "Qatar National Bank". Rocznie z tego tytułu na konto paryżan wpływałaby kwota w wysokości 100 mln euro!!!

Umowa miałaby zostać podpisana na okres 4 lat, co daje w sumie łączną kwotę w wysokości 400 mln euro! Katarski bank wskoczyłby na miejsce dotychczasowego sponsora firny "Fly Emirates", której umowa kończy się w 2014 roku. Pojawiły się też głosy dotyczące nowej nazwy stadionu na którym miało by grać PSG, ale w tej kwestii decydujący głos ma miasto Paryż, "właściciel" Parc des Princes.

Klub do tej pory nie podał żadnego oficjalnego komunikatu, ale jedna z osób powiązana z QNB powiedziała: - Będzie to projekt partnerstwa pomiędzy PSG a katarską instytucją finansową na kwotę 100 mln euro w ciągu roku... Jest możliwe że umowa została już podpisana...



I w taki o to sposób ominą finansowe fair play Platiniego

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-09-21 15:22:23

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
http://www.meczyki.pl/skroty/19495/olympique_marsylia_psg_22.html
Mecz niezły, znowu Ibra strzela i ratuje punkty.
Najbardziej mnie dziwi sytuacja Nene, pomocnik ten w zeszłym sezonie był obok Girouda najlepszym strzelcem Ligue1, a teraz CA nawet mu nie daje grać w podstawowym składzie. Dodatkowo nie strzela bramek.
Widoczna dobra forma wszystkich podstawowych graczy 1 składu, zwłaszcza Ibry i Verattiego.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196548
Nene z tego co jakiś czas temu czytałem nie może się dogadać z Ibrą (podobno nawet się pobili) i prawdopodobnie zrobi out z Paryża

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Cris Thug
Nene z tego co jakiś czas temu czytałem nie może się dogadać z Ibrą (podobno nawet się pobili) i prawdopodobnie zrobi out z Paryża

Jak się pobili to nieźle musiał dostać Brazylijczyk

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196548
Koledzy ich rozdzielili

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
teraz Ibra przesadzil
jakas kara pewnie bedzie

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PANINI NAKLEJKI

Następny temat

Amica Poznań???

WHEY premium