SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paris-Saint-Germain

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
David Beckham w styczniu na pewno zostanie piłkarzem Paris Saint-Germain - poinformował francuski dziennik "L'Equipe". Anglik ma związać się z klubem do końca czerwca 2013 roku.

Beckham od dłuższego czasu łączony jest z francuskim klubem i według francuskich dziennikarzy, jego transfer jest już przesądzony. Piłkarz ma podpisać 1,5-roczny kontrakt, na mocy którego będzie zarabiał 800 tysięcy euro miesięcznie.

Informacji o przejściu Beckhama do PSG zaprzeczył jednak rzecznik prasowy piłkarza, który stwierdził, że jego klient nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie swojej przyszłości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
mógłby wrócić do Manchesteru

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
tez bym chcial widziec go ponownie w MU
dalej zaluje ze odszedl do Realu
od niego zaczala sie moja przygoda z United
mam duzy sentyment do tego pilkarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Ja go nigdy nie lubiłem, ale piłkarzem był świetnym.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Ancelotti oficialnie trenerem PSG
Carlo podpisał 2,5 letni kontrakt

-Mam nadzeję ze pomoge PSG stac sie wielkim europejskim klubem - powiedzial podczas konferencji prasowej Wloch

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 108
Miło widzieć że doceniacie Beckhama wyszło po czasie że jednak jest kozakiem a nie tylko reklamówką. Becks mając te 36 lat w świetnej formie. Jak patrzyłem na dwumecz Galaxy z NY Red Bulls to Henry wypadł jak marny piłkarzyk mimo że ogromny szacunek do Henryego mam.
Macie jakieś info czy przyjdzie do tego PSG? bo teraz ponoć niewiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Henryk najprawdopodobniej w angielskiej pogra teraz przez 2 miesiace to bedzie okazja zobaczyc jak sie prezentuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
David Beckham nie podpisze kontraktu z Paris Saint-Germain. Kwestia transferu angielskiego gwiazdora upadłą definitywnie - poinformował właściciel klubu z Paryża, Nasser Al Khelaifi.

- David Beckham jest w tej chwili w Los Angeles i tam właśnie zostanie. Sprawa jego przejścia do PSG jest już martwa - powiedział Szejk.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Ja pamiętam jeszcze czasy kiedy PSG było znaczącą siłą w Europejskim futbolu a w lidze francuskiej nie mieli sobie równych . Jakiś Lyon czy nawet Bordo było wtedy bardzo przeciętnymi drużynami PSG , Monaco i Marsylia się liczyły .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Gwiazdor Los Angeles Galaxy, David Beckham zaprzeczył, jakoby główną przyczyną odrzucenia oferty Paris Saint-Germain był sprzeciw rodziny. Zdaniem Anglika powodem, dla którego nie zdecydował się na grę w Ligue 1 były zbyt wysokie wymagania od strony fizycznej, którym nie mógłby podołać grając na francuskich boiskach.

Beckham był kuszony od dłuższego czasu bajecznym kontraktem i perspektywą gry pod wodzą dobrego znajomego, Carlo Ancelottiego. Kiedy negocjacje w sprawie jego transferu dobiegały końca niespodziewanie Anglik wycofał się i zdecydował na pozostanie w Major League Soccer. Od razu pojawiły się sugestie, jakoby za tą decyzją stała rodzina piłkarza, ale Beckham zaprzeczył.

Anglik, jak zdradza "Le Parisien", stwierdził, iż nie podoła grze w Ligue 1, która jest jego zdaniem bardzo wymagająca. Poza tym były skrzydłowy Manchesteru United i Realu Madryt obawiał się o miejsce w podstawowej jedenastce, ponieważ zależy mu na ciągłej grze i właściwym przygotowaniu do występu na igrzyskach olimpijskich.



mięczak

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PANINI NAKLEJKI

Następny temat

Amica Poznań???

WHEY premium