SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare Fotek Pudziana i Jego Brata

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Jeśli chodzi o elokwencje i ogólnie wypowiedzi to Krystian przy Pudzianie jest profesorem

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
Wiesz koles niby wporzo....ale słuchajcie tego zawody były w wyciskaniu ciezarka jedną reka 30kg ja walnełem 36razy i wygrałem koszulke z autografem ale na początku prezentował jego brat jak to robic!!!! iiiiiiiiiiiiii....walnąl 4 razy a za 5 juz mu sie jakos dziwnie reka trzesła jak to by było kres jego mozliwosci i odłożył ciezarek..taki łach polecial ....koles niepowiem ma w hu...... za***ista rzezbe plecy wyrabane ze masakra ale co z tego jak puchnie na 30kgD:D:D:D:D:D:D:D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Jeśli chodzi o elokwencje i ogólnie wypowiedzi to Krystian przy Pudzianie jest profesorem

a rozmawiałes z nimi czy budujesz swoja wypowiedź w oparciu o tv?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
szkoda że tak mało zdjęć a Mariusz szeroki jak arota sutdoły :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
bym zrobił wiecej fotek ale bydło sie rzuciło na niego i było jak podejsc nawet z aparatem.A najlepsze to było jak Pudzian zjechał jakis 3 sucharów ci darli morde na cały głos "pudzian..pudzian..pudzian" podszedł do nich i powiedział tak: chłopaki przestancie robic siare jak chcecie pogadac to walcie a nie zachowujecie sie jak wiesniaki".....tak spalili cegłe młodziany ze nie wiedzieli co powiedziec...hahahha taki łach był z nich ze masakra!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
w sumie to nie plac św Piotra żeby się tak drzeć a siara rzeczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659


z racji tego ze też tam byłem,wrzuce pare fotek

ja z pudzianem

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659


2.

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659


3.

Wracam :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdziee wkleic avatar>?

Następny temat

Proszę o pomoc w wyborze

WHEY premium