SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Palenie a koksy..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4383 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
stack marihuanowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Silva7 stuknij sie i czytaj uwaznie,napisalem,ze to co teraz wiekszasc pali i uwaza za "ziołko" to nie jest tak naprawde roslina to jest sztucznie hodowane rosnie w granulacie,specjalne lampy dbaja o "fotosynteze" elektronicznie nastawia sie wilgotnosc powietrza i do tego dolewa sie chemie(zwiazki amfy,hery i inne scierwa)Taka niby roslinka zawiera wtedy ok.20-40% Thc i silnie uzalezniajace subst.A normalna marichuana ktora rosnie w normalnej glebie i to bardzo dobrej-zyznej bo gdzie indziej(nie w Polsce) to prawdziwa marichuana nie urosnie zawiera 4-10% Thc.Ludzie zmutowali ta rosline na potrzeby handlu,zeby taki konsument jak Ty myslal,ze pali sobie extra "ziolo" ktore nie jest tak naprawde narkotykiem.A klepie po 2 buchach gdzie prawdziwej marichuany trzeba by bylo wypalic sporo wiecej.

I pala wszyscy i sie ciesza jaka to za***ista sprawa jarac sobie kiedy sie chce niewciagnac sie,a prawda jest taka(wytarczy popatrzec)ilu ludzi pali juz po kilka lat i jakos nie moga przestac jarac tak definitywnie-ostatecznie.Dlaczego???Bo to jest wlasnie uzaleznienie...to jest skun,a nie marysia.To dziala podstepnie,lagodnie i uzaleznia...

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
dolewa sie chemie(zwiazki amfy,hery i inne scierwa)

co ty w tv trwam dzialasz?

jaki jest sens dodawania drozszego stuffu do ziola??

a uzalezniaja sie pizzdy ktore wszystko wezma zeby tylko wyrwac sie z rzeczywistosci.
benoo miales kiedys stycznosc z czlowiekiem uzaleznionym?

teraz przeczytalem twoj post dokladnie i .skoncz bredzic ,czlowiek nie palacy dzien nie skreca sie w agonii i nie czuje skutkow odstawienia.
widziales kiedys 15 letnich chlopaczkow ciagnacych loda 40 letnim oblesnym chooja w bajzlowym kiblu zeby tylko miec na cm kompotu??

nie pieerdol nic o uzalenieniu bo goowno o tym wiesz, nie wiesz co czuje czlowiek na glodzie .

musialem to napisac bo nie wytrzymalem

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2006-09-17 06:14:01

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Benoo gadasz jak Bodek
Moim zadaniem dobre ziółko nie jest złe
Tylko nie za czesto bo napewno nie wpływa korzystnie na przyrosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
Ja tez jestem zdania, ze podczas cyklu (przedawkowania i tak pwnych substancji) stosowanie alkaloidów THC, alkoholu i innych substancji psychoaktywnych raczej jest niewskazane z powodu obciazenia organizmu, oczywiscie jest wielu ludzi i wiele objawow

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Chlopak sie bodka nasluchal.40%thc jeszcze o takim skunie nieslyszalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1524
Zgodze sie Z benoo ale tylko w pewnym stopniu ciezko teraz o naturala chodzi mi o kwiatki konopi ktore zawieraja 3-7% THC.Jezi nie slyszales o odmianach ktore maja 40 % THC a ja slyszalem.Sa rosliny ktore na sloncu w zwyklej ziemi osiagaja 25 % THC a co jest jezeli rosliny rosna w granulacie pod lampami sodowymi.%-towosc wzrasta o nawet 20 % ale te rosliny z konopia indyjska nie maja duzo wspolnego.Owszem Ciezko o taki towarek ktory ma 40% ale sa chodz by nawet w holenderskich barach do palenia o ile sie nie myle ta odmiana zwie sie bialy nosorozec.Mix White Widow z jakias jeszcze mocniejsza odmiana.
Co do tego ze dodaja koksu hery i amfy to brednie bo kto by to dokladal do interesu.Ale sa browny choc ja sie jeszcze nigdy z tym nie spotkalem w Polsce a duzo kiedys palilem glownie Krakowiaki a tam mozna kazdy staffik wymotac.
Jestem przeciwnikiem czestego palenia bo sam wiem co sie ze mna dzialo jak duzo jaralem.Ciezko mi sie uczylo trudno rozmawialo z bliskimi niepalacymi osobami.Wolalem unikac rozmow z np. rodzicami za to znakomicie rozumialem sie z kumplami z zielonego klimatu.
Zapraszam do lektury http://zielonemity.republika.pl/mity.html#1THC1 
Sam od czasu do czasu przyjaram sobie ale nie robie tego zbyt czesto.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
a uzalezniaja sie pizzdy ktore wszystko wezma zeby tylko wyrwac sie z rzeczywistosci.
benoo miales kiedys stycznosc z czlowiekiem uzaleznionym?


Ksiedzu powiem Ci krotko...bywalem w osrodkach(to juz za mna) i nie jedno juz widzialem.
Uzalezniaja sie ****y??Nie ma hartow na dragi wczesniej czy pozniej łamia ludzi.

teraz przeczytalem twoj post dokladnie i .skoncz bredzic ,czlowiek nie palacy dzien nie skreca sie w agonii i nie czuje skutkow odstawienia.
widziales kiedys 15 letnich chlopaczkow ciagnacych loda 40 letnim oblesnym chooja w bajzlowym kiblu zeby tylko miec na cm kompotu??


Przeciez napisałem ze marihuana uzależnia subtelnie-delikatnie,bez wiekszych oznak uzależnienia fizycznego i tym bardziej jest podstepna,bo na pozor wszystko jest ok.

Tak Altis,słuchałem Bodka i wielle z tych rzezczy o których mowil pokrywa się z tym co widziałem i w czym uczestniczyłem.Co prawda przytacza tam extremalnie skrajne przypadki,ale duzo z tego jest prawda.

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38036
Nie tykam juz tegesu ale mam doswiadczenie zaczalem na poczatku ogolniaka skonczylem dosc niedawno czyli laadnych kilka lat minelo i prawda jest taka ze cobysnie nie mowili o tv trwam i tym podobnych ******lach to Benoo ma racje...tylko kazdy musi to zrozumiec sam.

W stanach wiekszosc ludzi bardzo dba o jakosc materialu nikt nie chce palic gowna...U nas jest po prostu ziolo dla wiekszosc...palimy ziolo...Jak im powiedzialem co dostaje 95% ludzi pod blokami i ze podejrzewam 99% z nich mysli ze "to przeciez tylko ziolo" to sie tylko usmiechali..

Widzisz to co chcesz widziec.

Pzdr.

Zmieniony przez - 3nYY w dniu 2006-09-17 15:15:37

Give a dog a bone
Leave a dog alone
Let a dog roam and he’ll find his way home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

50mety + cell

Następny temat

Propionian Testosteronu - I cykl - Pomoc

WHEY premium