SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paker

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
Witam. Mam do was wielką prośbe. Chciałbym troche podpakować i schudnąc trochę tylko niewiem za bardzo jak. Na razie robie po 75 brzuszków, przysiadów, pompek, macham troche hantelkami i czasem chodze na siłke. Czy znacie jakies ciekawe ćwiczenia co mógłbym je wykonywac w domu bez jakiś zaawansowanych sprzętów??? Mam 16 lat i narazie mam 36 i 33 w bicepsach. Ciekawi mnie też jedna rzecz. Zauważyłem że sportowcy ciągle pakują a mięśnie im rosną tylko do pewnego momentu. To jest uwarunkowane genetycznie czy sposobem ćwiczenia? Każdy moze podpakować do tego stopnia np Tyson, czy Randy Orton czy musi mieć geny odpowiedznie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
Kwestia treningu, celu, diety. Geny też sie liczą. Ale nie ma jakichś ograniczen. Ale na potężną sylwetke potrzeba czasu. co do Randyego Ortona - bez koksu raczej nieosiągalne ;)
Zainwestuj w jakis sprzet albo karnet na siłownie i ćwicz na wolnych ciezarach cwiczenia złozone, wyciskanie, martwy ciąg, przysiady etc
I wypełnij ankiete, to powiemy czy lepiej masa czy redukcja. Zajrzyj tez do działu Odzywianie.

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Tu masz link do treningów dla cwiczacych w domu:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp
,,Mam 16 lat i narazie mam 36 i 33" - spora różnica zostaw hantle cwicz bika sztanga a obwody sie wyrownaja.
,,Zauważyłem że sportowcy ciągle pakują a mięśnie im rosną tylko do pewnego momentu." - Chyba nie myslisz ze mozna rosanc bez ograniczenia
,,Każdy moze podpakować do tego stopnia np Tyson, czy Randy Orton czy musi mieć geny odpowiedznie?" - to zalezy od genow, poprownaj sobie tych kulturystow :
Dorian Yates, Arnold S. Frank Zane.
I przeczytaj ten artykuł:
http://bigpaker.net/typy-budowy.htm

Im trudniej
Tym łatwiej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawić podciąganie na drążku

Następny temat

Jak lepiej cwiczyc?

WHEY premium