SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paker opis przypadku-czyli co koksy robia z ludzmi! Przeczytaj

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35012
Zamieszczam tutaj bardzo ciekawy artykuł mówiący o tym co sterydy mogą zrobić z człowiekiem i robią! Zapraszam wszystkich do ciekawej lektury. Artykuł pochodzi z czasopisam „Kulturystyka i Fitness". Nie miałem zamiaru nikogo okradać ani krzywdzić zamieszając ten artykuł. Chce po prostu by niektórzy przemyśleli swój stosunek do siłowni i swe zachowanie…


Paker opis przypadku
Wolna wola jest bezcennym, wielkodusznym darem. A jednak czasem można odczuwać żal, że nie da się jej regulować. Ten żal znają rodzice, których dzieci jedną decyzją dramatycznie komplikują swoje życie. I tylko pozostaje zamyślenie, nad faktem, że wolność jest wrodzona, a nie pojawia się wraz z prawdziwą dojrzałością człowieka do dorosłego życia.

Opis przypadku
23-letni student Paweł K. zastosował steroidy anaboliczne w celach niemedycznych-dla gwałtownego przyrostu masy mieśniowej. W wyniku stosowania leków doszło do uszkodzenia wydzielniczej funkcji przysadki mózgowej i jąder oraz głębokiego upośledzenia funkcji seksualnych.

Dr n. med. Rolad Dadej z Kliniki Urologii AM w Poznaniu.:-
Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, w której jednorazowe przyjęcie leku przez młodego mężczyzne zagroziło dalszemu normalnemu życiu rodzinnemu i prokreacji.

Paweł-
Kajakowy spływ z dziewczyną uświadomił mi, że jestem kiepski. Ona wręcz przeraziła mnie szybkością i wytrzymałością. Poczułem się upokorzony. Może nawet obawiałem się, że zacznie zwracać uwagę na innych? Zanim zacząłem trenować sądziłem, że paserzy, tacy osobnicy pozujący na twardzieli i zastępujący masę mózgu masą mięśniową. Po spływie zacząłem jednak myśleć, że to ja jestem wymoczek.

Dr R.D.-
Najgorzej jest z chłopakami z bokowisk, którzy skończyli szkołę średnią i nie uczą się dalej, nie pracują, nie widzą celu w życiu: piweczko, siłownia, pakowanie. Nadmiar czasu i energii, potrzeba rywalizacji. W pewnym momencie chłopak widzi, że trenuje tyle samo, ile kolega, który nagle robi się szerszy niż dłuższy. Dodatkowa motywacja: zdobycie pracy. Jak się jest napakowanym można zarobić. Połowa z tych, którzy przychodzą do mnie, pracuje jako bramkarze, albo ochroniarze w prywatnych firmach.

Paweł-
Na początku trening był samą przyjemnością. Kończąc serię ze sztangą, myślałem sobie: „Jeszcze raz". I potem znów: „Jeszcze!". Pod koniec dnia żałowałem, że więcej nie dam rady. W siłowniach są lustra. Człowiek patrzy, porównuje siebie sprzed dwóch tygodni, i z innymi. Po trzech miesiącach widzę: mięśnie zaczynają się rzeźbić. Zamiast satysfakcji, przyszła jednak klująca myśl, że wciąż nasilam treningi, a nie rozwijam się jak inni.

Internauta:
„Rozumiem koksy, jak chcesz zostać bramkarzem, chodzić na ustawki, pracować dla mafii, czy zostać zawodowym kulturystą, ale w innym przypadku to na cholerę komuś to potrzebne?" jacento18

Paweł-
Układ dnia, tygodnia, miesiąca, swoje życie podporządkowałem treningom. Spędzałem na siłce ponad osiem godzin dziennie. Żeby ćwiczyć zmieniłem godziny pracy. Męczyłem się, ale czułe, że tak ma być, że dopiero teraz znalazłem cel. Najbardziej lubiłem ćwiczyć na przyrządach. Dobrze się tam czułem, choć nie był to renomowany klub. Przestałem być sam! Chłopaki stwierdzili, że jestem swój, zaczeli doradzać: „chwyć szerzej", „powtórz serię", „więcej pakuj na nogi". I zwykłe gadki o życiu, imprezach, dziewczynach. Dotąd nieśmiały i jakby obcy na tym świecie, poczułem, że tam jestem u siebie. Siłownia była dla mnie rzeczywistością, a nie ta rzeczywistość dookoła. Reszta to dupki, nic nie wiedzą o prawdziwym życiu, myślałem.

Dr R.D.:-
Zwiększa nie tylko liczbę ćwiczeń. Na witaminy i odżywki wydaje średnio osiemset pięćdziesiąt złotych miesięcznie. Dopytuje kolegów, co zrobić, ażeby przyspieszyć „pakowanie". Przegląda strony internetowe, poznaje środki na przyrost mięśni, dowiaduje się skąd je zdobyć. I jak uniknąć kłopotów po lekach. Kupuje metanabol(lek stosowany u wyniszczonych chorych, dla przyspieszenia gojenia, poprawy ogólnego stanu zdrowia, zwiększenia odbudowy białek organizmu), a następnie preparat zawierający testosteron. Przyrost masy mięśniowej wciąż go niezadowala. I wtedy dostaje coś prawie jak „złoty strzał":nieznany specyfik, który ma uczynić z niego herosa. Osiemnaście miesięcy przed zgłoszeniem się do Kliniki podano mu jedną ampułkę jakiegoś „ruskiego" świństwa. Tylko jedną.

Opis przypadku:
Pacjent początkowo stosował meganoboł(Metandienon)-75mg dziennie przez dwa miesiące(15-krotne przekroczenie standardowej dawki) Omnadren 250(testosteron)-5 ampułek tygodniowo przez miesiąć.(20-krotne przekroczenie standardowej dawki). Dodatkowo przyjmował dozwolone preparaty witaminowe i odżywki dla sportowców, stosował też dietę wysokobialkową. W trakcie zażywania leków zaobserwował zmiany skórne(trądzik), zmiany psychiczne(znaczny wzrost agresji, znacznie obniżony próg podniecenia płciowego). płciowego odchyleń stwierdzono zmniejszenie jąder-w badaniu tkanka jąder miękka, jądra zanikowe(śr. Ok. 1,5cm) USG jąder-poza zmniejszeniem rozmiarów-bez odchyleń.

Internauta:
„Sterydy dobra rzecz, jak się je potrafi w mądry sposób wykorzystać i wciąż z tego jak największe efekty, jak najmniejszym kosztem." Konradzie

Paweł-
Gdy zacząłem koksować stałem się silny, męski. Sądziłem, że teraz jej się spodobam Odeszła ode mnie myśl, że może zainteresować się innym. Ale ona powiedziała, że ją przerażam. To samo mówiły jej koleżanki. Ja widziałem w sobie pozytywne zmiany, stałem się przecież kimś. A tak naprawdę po zażyciu tego ostatniego środka przestałem panować nad swoim popędem, emocjami, nawet reakcjami fizjologicznymi, stałem się agresywny. Pewnie nawet niebezpieczny, bo każda przeszkoda, wywoływała we mnie furię.

Internauta:
„Zauważyłem strasznie niepokojące zjawisko. Wszyscy teraz koksują (…) Czemu tak wielu z nas to robi tak bezmyślnie? jacento18

Internauta:
„Bo tak poważnie bez zastrzyków nie ma wyników, a to, co zdobędziesz na samej diecie i odżywkach to jest pryszcz, 40 w bicepsie małolatów nie racuje, hehe." Przyjaciel

Opis przypadku:
Przed 18 miesiącami zaproponowałem choremu zastowanie „supersilnego" anaboliku. Chory nie zna nazwy ani składu preparatu. Podaje, iż na ampułce widniały napisy cyrylicą. Środek zdobył za pomocą kolegów z siłowni. Otrzymał jedną dawkę preparatu. Po zastosowaniu leku uzyskał w ciągu 30 dni 20% przyrostu masy mięśniowej.(mierzonej przyrostem masy ciała i obwodu kończyn). W tym czasie odczuwał znaczne nasilenie objawów psychicznych. Zgłaszał długotrwałe utrzymywanie się wzwodów podczas całego dnia(12 godzin dziennie) oraz znaczne pobudzenie płciowe- do 5-6 stosunków lub masturbacji w ciągu dnia. Po około 45 dniach od zastosowania specyfiku doszło do osłabienia popędu płciowego, zaburzeń nastroju(głęboka depresja-chory leczony był w Poradni Zdrowia Psychicznego) oraz wystąpiły zaburzenia wzwodu prącia-brak wzwodów porannych, brak wzwodu po podnieceniu.

Paweł:-
Dziewczyna powiedziała: „Zrób coś ze sobą bo umrzesz. Ja nie mogę ci pomóc". I odeszła

Opis przypadku:
Mimo substytucji hormonalnej utrzymują się zaburzenia erekcji. W celu poprawy jakością życia chorego włączono leczenia inhibitorami fosfodiesterazy tpu 5. Najlepsze efekty w zakresie poprawy warunków wzwodu chory obserwował po wysokich dawkach sildenafilu(Viagra) 100 mg i wardenafilu(Levitra) 20mg-wzwody wystarczające do odbycia stosunku płciowego. płciowego początkowej fazie leczenia stwierdzono azoospermię.

Internauta:
„Panowię, biorę test prolo 100mb na tydzień zrobiłem dopiero 2 strzał, ale od początku zauważyłem, że mi się suty powiększają i rozszerzają i w ogólę dotknę ich, to są takie jakby pod nimi była woda. Biorę nolwadex tamoxifen 10mg dziennie i nawet B6 na progestronowa-300mb dziennie, o co chodzi, bo nie wiem i tak jest to mała dawka teścia by wywołać gino dodam, że jak jest zimno suty zaczynają się rozje…wać pomóżcie mi, może w ogólne zrezygnować z teścia. Dziwi mnie to, że biorę nolve cynk i ta mała dawka testu a tu objaw gino." Adrian adw

Dr R.D.-
Widać, że część internatów wybiorczo zna mechanizmy działania leków, a reszta bierze to jak landrynki. Patrzę na wykaz, które stosują i myśle:
„O Jezu co oni ze sobą robią!". Tamoxifen, Molvadex to silne leko stosowane w terapii raka sutka czy nie płodności i są zarezerwowane dla poważnie chorych. Rozwalają sobie gospodarkę hormonalną. Płakać się chce, bo doprowadzają do tego, że przysadka i jądra przestają funkcjonować, bo nie muszą- wszystko podano na tacy. Określając to kolokwialnie, bezboleśnie się kastrują-jądra wcale nie muszą podjąć czynnościa po tak dużych dawkach „zewnętrznych"(egzogennych, mówiąc bardziej naukowo) sterydów.

Internauta:
„(…)jak u was z nerwami po koxie, wasze historie o opowieści, bo jak biorę mam straszne halo, dużo gości po ryju oberwało, a środki wcale nie były mocno androgenie, najgorzej jak połączyłem clomid clen i alko, wtedy czułem się jak nieśmiertelny, nic nie było w stanie mnie zatrzymać hehe, u mnie jest tak, że puki nie wypiję, jestem cierpliwy(…)." Szaman

Internauta:
„no i po co ten post???przecież to normalne, że na koksie jest zwiększona agresja, a w połączeniu z alkoholem już nie wspomnę(…)." Marci

Dr R.D
Gdy dzwonią do mnie, słyszę, jeśli są „na koksie". Zwiększony poziom testosteronu sprawiam, że czują się bogami. Potrzebują też natychmiast to udowodnić. Umawiam się wiec, gdy w przychodni nie ma już innych chorych. Współpracuje również z psychologiem, do którego kieruje swoich pacjentów, jeśli tego wymagają.

Internauta:
„Każdemu zależy na zrobieniu masy i rzeźby w możliwie najkrótszym czasie i każdy wybiera, czy to zrobi przez ciężką pracę, czy też w parę tygodni. Ale wygranym można się nazwać, gdy w 100% zrezygnujesz ze sterydów". Kisiel 8899

Dr R.D
Trenowałem pływanie; pływacy, gdy dziennie zużywali 5-7 tys. Kalorii, po zakończeniu kariery i zmianie trybu życia natychmiast obrastają tłuszczem. Tak też będzie z kulturystą. Mięśnie rozbudowane w kierunku masy, a nie siły, zaczynają zanikać, rozciągnięta nad nimi skóra staję się obwisłą, miejsce mięśni zajmuje tkanka łączna. Albo tłuszcz. Bardzo mało to atrakcyjne dla kobiety. Człowiek, który dotychczas np. na plaży chwytał spojrzenia dziewczyn, cierpki. W pewnym jednak momencie chce założyć rodzinę. Jest pewien, że sobie poradzi po dopaleniu. A okazuje się, że jest niepłodnym „tłuszczakiem". Oczywiście o ile przeżyje.

Internauta:
„Jestem po omce(8 tygodni 500mg c5d) pod koniec(tak jak w podwieszonym) zażyłem clomid i teraz mija już trzeci dzień po tym jak skończyłem go brać. Kiedy moje jajka wrócą do normy?? Czy w ogóle wróca??? I czy możliwe, że penis też mi zmalał??? Czy to tylko moje monty?" Harry83

Internauta:
„Nadzieję zawsze możesz mieć, że wrócą do normy, ale y to przyspieszyć, użyj hcg(biogonady) lub pregny, a jak go skończysz, jeszcze raz clomid, gdyż hcg zatka przysadkę ale odblokuję jajka". Seamen

R.D. :-
Zbyszkowi akurat wypadło funkcjonowanie przysadki w zakresie produkcji LH(hormon luteinizujący, pod którego wpływem wydzielany jest testosteron, który wpływa na dojrzewanie komórek płciowych). To praktycznie powoduje spadek testosteronu do poziomu kastracyjnego. kastracyjnego rezultacie nie dochodzi do rozwoju komórek nabłonka plemnikotwórczego, nie ma też chęci na seks.

Paweł-
Największych wsparciem w trudnych chwilach są koledzy z siłki. Każdy miał jakieś problemy. Podobne albo i nie. Na kłopoty więcej pakowałem, i było lepiej. Nadal ćwiczę, ale nie tak intensywnie i bez żadnych dodatków. Gdybym wiedział co mnie spotka!... Chodzę z siostrą kolegi, z którym trenuje. Ona zna nas i nasze problemy. Bo my jesteśmy osobnym światem.

Internauta:
„Tylko psuję się zdrowie. Na starość „koksujący" jak dętka będzie wyglądał+zryty dekiel. A żona będzie cgodziła na bzykano do sąsiada, bo ty zgubiłeś pompkę od penisa…" jacento18

Dr R.D-
Ksiądz franciszkanin zajmujący się młodzieżą z „bokowisk", założył salkę gimnastyczną na terenie klasztoru i wynajął salę gimnastyczną w szkole, gdzie mogli pograć w kosza. Nazywało się to Stowarzyszenie Lokalne Franciszkańskiej Organizacji Sportowej „Francisco". Ksiądz doskonale znał środowisko, dla którego pracuje, wiedział o zagrożeniach. Dlatego, gdy urządził siłownię, poprosił, żebym najpierw powiedział tym dzieciakom co im wolno, a co ich może okaleczyć. Że tylko odżywki białkowe, albo witaminy w normalnych dawkach, nie zaszkodzą.

Gdyby jednak ktoś z nas przyszedł do zaawansowanych „pakerów" i zaczął tłumaczyć: słuchajcie nie bierzcie leków, bo was niszczą-wyśmialiby nas, szarą masą, nierozumiejącą idei trenowania do upadłego, codziennej walki o każdy centymetr w obwodzie. Ten centymetr ma dla nich takie znaczenie, jak dla nas święta Bożego Narodzenia, Wielkanocy i jeszcze wakacje do tego. Myśli o przyroście mięśni jest obsesyjna. Rozmawiają między sobą, szukają w Internecie, i udzielają sobie na przykład rad, że silne leki przeciwnowotworowe zapobiegają ginekomastii. Są zdeterminowani, żeby je zdobyć. Opowiadano, jak do apteki przyszedł typowy paker… w koloratce. Podał receptę na jakichś anabolik. Uciekł, gdy okazało się, że recepta jest tak samo autentyczna jak jego koloratka. „Koksujący" uważają ,że zyski przewyższają straty. „Jądra maleją"? To sobie wezmę to i to, i będzie ok. Nie przeraża ich, że wielu z nich dokonuje właściwie bezbolesnej kastracji. Zgłaszają się dopiero wtedy, gdy nie działają nawet duże dawki viagry. A przecież nie tylko seks cierpki. Głęboka depresja, myśli samobójcze zdarzają się często po odstawieniu leków. Ci mężczyźni pilnie potrzebują porady wielospecjalistycznej. Mogą im pomóc tacy ludzie, jak Paweł, który przyprowadził do mnie już ze trzydziestu kolegów. Część z nich przychodząc słysząc, że warto przestać koksować i widząc skutki u „kumpli z siłki". Inni dowiadując się, że nie ma terapii bez odstawienia dopingu, odpowiadają: "To my jeszcze przyjdziemy".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3474
koks w małych ilościach powoduje małe przyrosty , nikt nie bierze dawek leczniczych i nikt nie wie co sie z nim stanie za parę albo kilkanaście lat, a Ci co biora dużooooo wiedzą że coś im się z***ie, ten art i tak nikogo nie uswiadomi bo większość nawróci się jak im faja zniknie, albo będą mieli pierwszy zawał, a dla reszty pompa wysiądzie bo zbyt zachłanni, przetrwaja tylko nieliczni, ale każdy ma wolną wolę

Ten kto myśli, że wie już wszystko, nie wie NIC!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
Przeczytałem całość, więc skwituję ->

W tej formie, taki artykuł trafi do mamy, która zabroni 16-letniemu synkowi ćwiczyć. A głupot w tym tyle, że ciężko wyłapać coś wartościowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 11365 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86811
Hehe - co za fachowy tekst

8 godzin na siłowni

Jak przestaniesz ćwiczyć - to miejsce mięśni wypełni tłuszcz

Na witaminy i odżywki wydaje średnio osiemset pięćdziesiąt złotych miesięcznie

Przed 18 miesiącami zaproponowałem choremu zastowanie "supersilnego" anaboliku. Chory nie zna nazwy ani składu preparatu. Podaje, iż na ampułce widniały napisy cyrylicą. Środek zdobył za pomocą kolegów z siłowni. Otrzymał jedną dawkę preparatu. Po zastosowaniu leku uzyskał w ciągu 30 dni 20% przyrostu masy mięśniowej.

Taak. Po jeden ampułce. 20% więcej masy w 4 tyg.

Stek stereotypów i pożywka dla laików. Szkoda to komukolwiek pokazywać.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2006-03-15 13:18:12

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6894
bardzo fajny artykuł może uświadomi młodym że biorąc koksy nie tylko bedą mieli 50 w łapie pozdro

"Każdy wie do czego dąży,chyba że jedzie z koksem"

http://www.sfd.pl/temat255560/ -jak zrobić ołowiane odwazniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20904
Fajny art, chyba byl taki w marcowym kifie?! Ja takich ludzi to naprawde nierozumiem! Pozdro

Zmieniony przez - Gumis-86 w dniu 2006-03-15 14:25:22

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14855
Slabe to jest w chooj. Co za glupoty. 8 godzin na silowni??

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35012
tak gumis masz racje byl w marcowym wydaniu KIF a wlasciwie jest :) Bo kwietniowego numeru jeszcze nie ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20904
Nie nie ma jeszcze Tiago!!
A szkoda bo bym sobie poczytal! Pozdrawiam

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95579
Moze niektore rzeczy sa wyolbrzymione.Ale art godny przeczytania.Madrzejsi wyciagnal z niego to co najwazniejsze.Moze niektorych ten art przestrzeze przed stosowaniem saa.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Kto ma brać to będzie brał. Napewno każdy (albo prawie każdy) zanim zaczął brać to czytał sporo, wiec wątpie aby ten art coś zmienił.

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANIMAL CAGE NA AC 2006!!!

Następny temat

Arnold :)

Obnizka