SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

młody paker

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Otóż chciałbym prosić was o pomoc.
Mam taki problem że jestem bardzo chudy waże 65 KG przy wzroście 189 i mam 15 lat.
Jestem mizerny. Prawie nie mam mieśni ostatni zaczełem troche na ręke brać ( 4 KG ;c) i są widoczne efekty jedna dla mnie nie zadawalające.
Więc prosze was o pomoc jakieś porady ćwiczenia czy coś.
Odrazu mówie że jestem Koszykarzem i chce nabyc mięsniw nogach ( na wyskok), w łapie ( wiecie triceps biceps itp. ja sie nie znam) i mięśnie brzuch ( kaloryfer). Co do mięśni brzucha to mam wyrobione jak napne i przejade palcami po brzuchu to czuc zarys mięśni ale niesty ich nie widać. Mam zamiar kupić sobie paczke kretyny tak ze 20 kapsółek na poczatek ( możecie mi cos polećić)
Prosze o konkretne odp. i przeprasza za ort.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dieta z dodatnim bilansem kalorycznym oraz trening lecz na siłowni z prawdziwego zdarzenia, z hantelkiem 4kg nic sensownego nie zrobisz.

Żadne suplementy i odżywki nie są Ci do niczego potrzebne, roboty za Ciebie nie zrobią.

https://www.sfd.pl/Czynniki_warunkujące_sukces_w_kulturystyce.Artykuł_dla_każdego!-t226776.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bezsenność

Następny temat

Praca przy wzjg

WHEY premium