SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA I SUGESTIE DO KONKURSÓW W DZIALE

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10026 Napisanych postów 30367 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728679
Triceps odpada-to jest do dzis poza obowiązkowa a nie oldshoolowa..:)

Żagiel-jak najbardziej-dawno na scenie nikt tej pozy nie zrobił a kiedys prawie każdy to robił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
Robimy tylko jedno zdjecie jednej pozy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Okej co innego wymysle ale zostane przy lee ale przy zapomnianej

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10026 Napisanych postów 30367 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728679
jak masz dobry triceps-fajna i bardzo rzadka poza-prezentuje ja jeden z najwiekszych światowych talentów kulturystycznych Mieczysław Krydziński






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10026 Napisanych postów 30367 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728679
W temaie konkursowym wklejamy jedną pozę-musicie sami wybrac którą...

Ojan-napisz którą zostawić-my jako oceniajacy nie możemy wg swoich upodobań wybierać.


Jak macie wiecej póz w tym klimacie-tutaj mozna je wrzucać-ale wiadomo-oceniamy te w temacie konkursowym.

Zmieniony przez - masti w dniu 2014-12-08 16:22:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
Dokladnie. Tutaj o tym pisalem i w zasadch konkursu rowniez jest napisane - wklejamy jedno zdjecie z jedna poza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
Michał.K
Świetny konkurs zdjęcia z dawnych lat wzorowo odzwierciedlały piękno i harmonię ludzkiego ciała. Uwielbiam te pozy jeśli po konkursie będzie można wstawić więcej chętnie to zrobię bo specjalnie sesję z Sylwestrem Szymczukiem robiłem w pozach Franka Zana, Mo Banuta czy Serge Nubreta. Szkoda, że rzadko pojawiają się na scenach w układach dowolnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4787
Dziękuje z wykasowanie niewłaściwego zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
Jeszcze raz przypomne niektore zasady konkursu:

1. Wklejamy tylko jedno zdjecie z jedna poza, odpowiednio przerobione ( czarno-biale, sepia)

2. Uzytkownik bioracy udzial w konkursie musi spelnic zasady : minimum 100 napisanych postow i 2 miesiace rejestracji na forum


PROSZE CZYTAC REGULAMIN W TEMACIE KONKURSOWYM

https://www.sfd.pl/KONKURS__POZA_Z_DAWNYCH_LAT-t1053164.html



Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-12-08 17:59:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 343 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12136
nie wiem co mnie podkusiło do wrzucenia zdjęcia, ale naprawdę fajna to poza na triceps :) Wgl konkurs spoko

3/4 życia spędziłem aktywnie, resztę straciłem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Edgar Fletcher

Następny temat

KONKURS - POZA Z DAWNYCH LAT (wyniki str. 5)

WHEY premium