SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZYSIADY A WZROST

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maciek.....akurat ja gram w siatke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też grzm w siate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Macff to rościąganie mięśni powinno pomagać przy wzroście czy nie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale fajnie jest latać nad koszem/siatką czy też kolegą



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali niepotrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jeśli chodzi o siatke to żeby przy ataku( z 1m od siatki ) cisnąć nad blokiem to trzeba z 30-40 cm nad nim skoczyć a to jest mało realne no chyba że grasz z kimś kto ma 150 ..........ale to nie znaczy że nie warto ćwiczyc wyskoku......im wyżej skoczy sie tym lepsza możliwośc ataku ;) i ominięcia bloku
a tak apropo hans.........wróciłem do starch metod treningowych :)
zrobiłem sobie wzniosy łydek i troche poskakałem i teraz nawet po schodach nie moge spokojnie wyjsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
buu13: Nie sadze, ze w druga strone to dziala, tzn. nie damy kosciom wiecej miejsca na wzrost przez rozciagniecie miesnia.
Moim zdaniem kluczowa jest genetyka.

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cze hans jestem tu nowy ale widze ze masz duze pojecie o tym co mowisz mam pytanko czy znasz moze jakies cwiczonka na wzrost?? mam juz wprawdzie 20 lat ale warto chociaz sprobowac w sumie to sie do 21 rosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3374
Hans a dlugo trzeba cwiczyc na silce jumpa zeby miec takie osiagi ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe Hansa to juz dawno nie ma niestety wiec on wam nie odpowie, a ja tez nie -bo nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44979
co do pierwszego pytania to niestety sie równiez nie orientuje jakie cwiczenia pomogłyby w dołozeniu paru centymetrów gdyz sie tym nie interesowałem-jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to basen(jest taka opinia ze basen "wyciaga"), albo wiszenie na drazku(ale tego to juz nie jestem pewien )
a drugie pytanie to niejako pytanie retorycze gdyz trudno jest powiedziec ile czasu zajmie ci dojscie do przyzwoitego wyniku(kazdy jest inny -inaczej reaguje ...) ja na swój wyskok trenuje jakies 3-4 lata...

"Wielkie dzieła rodzą sie nie z siły ale z wytrwałości"

"..to co zdobyte ,nigdy nie będzie szczytem.."

Zmieniony przez - paweloo w dniu 2003-08-27 23:38:55

"Wielkie dzieła rodzą sie nie z siły ale z wytrwałości"

"..to co zdobyte ,nigdy nie będzie szczytem.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NBA Basketball Challenge - Berlin 20.07.02

Następny temat

od czego zacząć ?

WHEY premium