SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROVIT 80 podrasowane białko już dostępne !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
sojavit i provit pto dla mnie porazka.. provit tez traci na odleglosc.. ale dla kazdego cos dobrego SP80 tiramisu wymiata - smakowo - bo skladowo to norma ....

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kazdy znajdziec cos dla siebie
i te osob ktore oszczedzaja mocno - tutaj Provit bedzie sie cieszyl powodzeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a Ci o dostatnich kieszeniach siegna zapewne po Mega Strong Protein

o to w tym chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
A moglibyście poprawić skład aminokwasowy?

Są tam jakieś błędy. Białko 80g - Aminokwasy łącznie 63g. Coś tu jest chyba nie tak...

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
Dziękuje!

To miłe, że reagujecie na uwagi swoich klientów ;)

Prosiłbym aby jeszcze raz dobrze przeanalizować skład produktu i jego profil aminokwasowy bo nadal jest błąd, tym razem w drugą stronę

Białko - 80g
Aminokwasy łącznie - 85g

http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=az&id=38 

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
Odświeżam i ponownie proszę o przyjrzenie się składowi aminokwasowemu Provit80 i poprawienie błędu.

pozdr

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4026
Mam smak pistacjowy. Mieszam z mlekiem bez laktozy i muszę przyznać, że lepszego smakowo białka nie piłem jeszcze. Rozpuszczalność bardzo dobra. Mieszam w zwykłej butelce i wystarczy parę ruchów i nie ma żadnych gródek.
Trochę odświeżam, ale opinia zawsze się przyda i chyba nigdy za wiele ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dzieki za opinie - smacznego !
a podziel sie jakie mleko pijasz bo niestety zwyklego nie moge - a tanie z Biedronki dawno sie skonczylo
teraz widze tylko w jakis kosmicznych cenach

a moja pistacja (co prawda Pro Long) czeka na swoja kolej - tylko zaostrzyles mi apetyt !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4026
Pracuje w Niemczech i tutaj kupuję mleko bez laktozy. Jak dla mnie w smaku jest trochę lepsze od normalnego. Trochę słodsze. A firmy nie pamiętam ale kupuję w różnych sklepach. Cena za litr około 3,3zł wychodzi. Jak dla mnie lepsze to niż laktoza :) Możesz sprawdzić w Lidlu tylko nie wiem czy jest to samo co w Niemczech

Przyznam, że kupiłem provit oraz bardzo podobny produkt innej firmy i pod względem smaku oraz rozpuszczalności produkt Olimpu zdecydowanie zwyciężył.

Zmieniony przez - Chousu w dniu 2012-01-31 22:50:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP od środka

Następny temat

chela ferr a chela ferr forte

WHEY premium