SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROVIT 80 podrasowane białko już dostępne !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kobiety znane sa z tego ze ich podniebienie jest bardziej wrazliwe

zonce kupuj albo izolat albo np WPC 100% w smaku ktorym lubi i na mleku przygotowuj (jesli toleruje)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak wpsomnialem izolat - jesli smak naturalny - 100% NATURAL WHEY PROTEIN ISOLATE
a jesli smakowy - PURE WHEY ISOLATE 95®

powinny paniom podchodzic

polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Rozpuszczalnosc bardzo dobra, brak piany. Konsystencja troszke bardziej gesta niz wpc. Bardzo ladny i silny zapach. Smak tiramisu tez dobry, zarowno z mlekiem jak i z woda.

Zmieniony przez - domer w dniu 2011-05-03 15:06:19

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Ode mnie również same pozytywy na temat tego białka. Smak tiramisu bardzo dobry, nie jest słodki. Zapach i rozpuszczalność super:) Na pewno jeszcze zamówię inne smaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ciesza mnie te opinie

gdy ceny poszly do gory
to bualko znajdzie sie zapewne a duzej ilosci shakerow !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
Smakowo rewelacja!!!

tzn. ja uwielbiam mączny smak białka sojowego (uwielbiałem Sojavit smak naturalny) ale wiem, że mało komu taki posmak mąki pasuje.

Miałem tylko próbkę ale chętnie kupiłbym większą ilość gdybym wiedział ile tam jest tego WPC.

Wiem, że jest na drugim miejscu w składzie, a więc poniżej 50%.

Obawiam się, że nie ma go więcej niż 5-10%

No i z tym profilem aminokwasowym jest coś nie tak...

Czy nutri może zdradzić więcej szczegółów składu? Proporcje!!!??

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 600 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7778
wiem ze nie na temat troche ale musialem gdzies zamiescic, smak pinacolada z "whey protein complex 100%" jest sam w sobie wysmienity, ja mieszam go jeszcze z carbo truskawkowym i wtedy to dopiero jest odpal SUPER DESER po treningu!!
dodam ze robie z wodą, jesli ktos robi z mlekiem napewno wychodzi jeszcze lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hmm brzmi apetycznie
dzieki za przepis !!
...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP od środka

Następny temat

chela ferr a chela ferr forte

WHEY premium