SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEMY Z BICEM I KLATA!!!!-POMOOCY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
Siemka dawno nie odwiedzalem sfd ale mam pewny problemik a w zasadzie 2. Chodzi o trening na mase bicepsa.Kurcze niewiem co jest ze niemoge zbudowac duzego bicepsa a cwicze go regularnie ok 1,5roku a mam w bicepsie tylko 37cm.Inne moje wymiary sa b.dobre(klata ok 117cm udo 64cm) Cwiczenia ktore wykonuje to 1Uginanie sztangi w uchwycie rownoleglym 4serie po 10 powtorzen(30kg),ugiannie z suplimacja nadgarstka 4serie po 10 (na hantelkach 12kg),uginanie przedramioon w podporze o kolano 3serei po 8-10powtorzen(12kg) Prosze doradzicie mi czy to zly plan czy jak.Wiem ze w budowanoiu bicepsa duzą role odgrywa genetyka ale chcailbym chiocazi dojsc do 40cm bo inne wymiary sa nawet ok. 2 moj problem to klata. Klate cwicze raz w tyg w poniedzialek razem z tricepsem. Moje cwiczenia na klatre to 1.wyciskanie na plaskiej 4 serie-12powt(65kg), 10powtorzen(72kg),8powtrzen(80kg) 6powt.(85kg). 2cwiczenie to wyciksnie na plaskiej 4serie (12-10-8-8) i jako 3 cwiczenie to rozpietki 4 serie po 12powtorzen(ciezar staly)Zastanawiam sie czy nie diolozyc jako 4 cwiczenia przenoszenia hantelka z zza glowy by jeszce lepiej rozciagnac klatke co myslicei o tym??? CZY moze lepeij w jednym tygodniu zrobic rozpietki a na 2 tydzien przenoszenie sztangielki by urozmaicic cwiczenia klatki (bo to podobno jest dobre) dodatkowo po klacie robie tricepsa tzn wyciskanie francuskie i popki na poreczach co myslicie o tym trenoingu blagam pomozcie!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

słabe przedramie :/ dajcie skuteczne ćwiczenia :D

Następny temat

Jak sie ubrac na silownie?

WHEY premium