SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRIDE 30 - wyniki i fotki!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
braaaawo MIRKO bym Cie normalnie uściskała

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
Brawoo Quinton wróciłeś to Pride!!!!!!!!!!
nic mnie nie zaskoczyło wszystkie walki typowałem dobrze

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 698
Gala była fajna.Bardzo jestem zadowolony z walk CC vs JB!!!Cro Cop jest SUPER:)

Son, you got...OWNED!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Patrząc na KO w wykonaniu Saku stwierdzam, że jednak sędzia się nie pospieszył. Po prostu oszczędził Kenowi paru petard, które by go dobiły.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
Zdecydowanie sie zgadzam! przeciez gdyby nie sedzia to saku by dalej uderzal a to mogloby sie zle skonczyc! nie widzialem calej walki,ale oj cos czuje ze Saku poprawil stojke w chute boxe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
Przed chwila obejrzalem walke Zulu! Przy Saku watpliwosci nie mialem,ale tutaj mam duze!!!! Jedno kolanko,Miller'a co prawda zamroczylo ale w ulamku sekundy sie otrzasnal i zrobil nawet unik przed ciosem,a sedzia przerwal.Publicznosc buczala,nikomu sie to nie podobalo,moim zdaniem powinni wznowic walke a ci uznali KO.Wielka przesada.Poza tym walka trohce nudna,Zulu kariery tam nie zrobi,poza tym zdradze ze w walce byl maly striptiz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Jak na razie widziałem walkę Murilo z Chunkaevem, Zuluzinho z Sentoryu oraz zakończenie walki Sakuraby z Shamrockiem, więc tylko o nich się wypowiem.

Co do tej ostatniej: ja mam pewne wątpliwości co do decyzji sędziego, ale bardzo małe. Na 99% Sakuraba by Kena wykończył. Albo by posłał mu parę kolejnych ciosów na głowę i to by zakończyło sprawę, albo by go za dusił, bo tez miał dobrą do tego pozycję.

Natomiast co do decyzji w walce Zuluzinho z Millerem to zgadzam się, że to była pomyłka. Sędzie zresztą dobrze wiedział już sekundę po tym jak przerwał walkę, że to była zła decyzja, ale już nie chciał się ośmieszać i nagle wznawiać starcia przyznając się tym samym do błędu. Zuluzinho nic wielkiego nie pokazał moim zdaniem. Owszem, tak czy siak wygrałby zapewne tę walkę, ale te jego przechwałki, że "nikt mu w PRIDE nie zagrozi" to jedna wielka bzdura. Wielki jest, ma pewne umiejętności - to fakt. Ale z najlepszymi moim zdaniem nie ma co się mierzyć.

Murilo Rua wygrał, ale muszę powiedzieć, że mnie trochę zawiódł. Nieszczególnie wypadł. Cała walka była trochę chaotyczna. Przy odrobinie szczęścia Chunkaev mógł zwyciężyć, bo Ninja robił głupie błędy. Jeżeli się Brazylijczyk nie weźmie za siebie na serio to nie sądzę, by dobił do czołówki PRIDE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
Sciagnalem walke Thompsona,ale niestety plik byl obicety,i zobaczylem tylko kilka sekund walki.Szczerze mowiac myslalem ze Akcja z walki z Alexem sie nie powtorzy a tu taka niespodzianka oczywiscie wiem kto wygral,no ale nie moglem sie powstrzymac,musialem skomentowac.Po co pride zaprasza takiego wielkoluda skoro ma szczeke z waty,albo szkla jak kto woli. Czekam z niecierpliwoscia NYE bo ta gala mnie kompletnie zawiodla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093


mirko

p.k.u.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o relację z jutrzejszego PRIDE 30!

Następny temat

Najlepszy grappler i uderzacz w PRIDE?!

WHEY premium