SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRIDE 30 - wyniki i fotki!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
Stojka w walce z Fedorem byla taka jak zawsze,z kondycja bylo gorzej.Choc najwazniejsze jest to ze po prostu stojka Fedora byla lepsza.Coz pierwsze slysze zeby z Mino mial walczyc,no ale zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Szkoda, że w milenium nie było tej gali :-/ można było nieźle zarobić. Barnett ma fajną dupę na tym zdjęciu

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
hehehehehehe,nie zauwazylem tego wczesniej.Jesli kiedys zrobia konkurs na mistera Pride to barnett ma duze szanse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7408
SAKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!! YEAH !!!!!!!!!

Możesz mieć lepsze i gorsze dni, ale bez względu na to co się dzieje, musisz trenować.Wtedy są rezultaty! Joe Moreira

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 751 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3652
W sumie nie było żadnych niespodzianek. Barnett przegrał bo walczył jak pała (przynajmniej tak z opisów wynika), walki Takimoto nawet nie obstawiałem, Ninja w pięknym stylu wygrał, szkoda że Lungu przegrał, a tak w niego wierzyłem. Werdum walczył dzielnie ale jak przewidywałem, Sergei wygrał. Rampage powrócił w pięknym stylu. Jedyną niespodzianką chyba było perfidne potraktowanie Shamrocka. Podejrzewam, że szefostwo PRIDE narzuciło sędziemu aby ten wylukał odpowiedni moment aby przerwać i dać Sakurabie zwycięstwo. Owszem, lubię Saku ale jakoś od tej jego wygranej komerkę śmierdzi

Kto zyje bez niebezpieczenstw, nie zyje wcale ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5121
Saku wygrał, normalnie idę pić jego zdrowie! Przykro mo Saku, że nie wierzyłem w wygraną, wybacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Gala może nie była porywająca, szczególnie, że kilka ostatnich gal było naprawdę dobrych przez co ta wypadła blado. Mimo to jednak parę walk jest wartych obejrzenia: Quintona zawsze się ciekawie ogląda, Kharitonov z Verdumem też zapowiada się ciekawie, wcześniej większość stawiała na szybkie KO/TKO w wykonaniu rosjanina a tu taka niespodzianka, no i chciałbym zobaczyć walkę Crocop vs Barnett. Barnett twierdził przed walką, że jest w super formie i zmiażdzy Mirka, ale okazały się to tylko przechwałki bo skoro musiał uciekać się do tego żeby kopać w jaja to musi być technicznie gniotem albo był zdesperowany.

Co do wspólnego treningu z Huntem to uważam, że jest to bardzo dobre wyjście dla nich obu: Crocop jest obecnie jednym z najlepszych speców obrony przed obaleniem czego brakuje Huntowi natomiast Hunt będzie świetnym sparing-partnerem jeżeli chodzi o stójkę, która ostatnio kulała u Crocopa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5057
Ta ale z opisów wynika że mirko nawet obalił Barnetta, miał pozycje boczną i chyba nawet dosiad......chociaż w ten dosiad trudno mi uwierzyć może po prostu mój angielski jest tak z***any
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4031
mial dosiad i to chyba z 2-3 razy a barnet nie mogl sie wydostac... n/c mial tez 6/9 i pare razy boczna...

grappling jest moim berlem, parter moja korona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5057
No własnie też tak mi sie wydawało......ciekawe czy to umiejetności mirka jak dotąd ukrywane czy slaba dyspozycja Barnetta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o relację z jutrzejszego PRIDE 30!

Następny temat

Najlepszy grappler i uderzacz w PRIDE?!

WHEY premium