SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PREMIUM Thyrotherm

temat działu:

PREMIUM

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22722

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Premium Nutrition Thyrotherm™ 60/120 kaps.



OPIS:

PREMIUM NUTRITION Thyrotherm to niezwykle skuteczny suplement wspierający proces redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Wykazuje silne działanie termogeniczne i nasilające lipolizę. Sprawia, iż tkanka tłuszczowa ulega efektywnemu spalaniu, nawet do wielu godzin po zakończonym treningu.

PREMIUM NUTRITION Thyrotherm zawiera składniki o następującym działaniu:

-Sida cordifolia- źródło alkaloidów o bardzo silnym działaniu zwiększającym termogenezę.

-ekstrakt z gorzkiej pomarańczy- źródło flawonoidów o działaniu poprawiającym krążenie krwi, wspomaga procesy detoksykacyjne , hamuje odkładanie tkanki tłuszczowej oraz zwiększa jej zużycie do celów energetycznych.

- bezwodna kofeina- działa stymulująco i niweluje oznaki zmęczenia, pobudza ośrodkowy układ nerwowy- poprawia zdolność koncentracji, wspiera termogenezę.

- kora wierzby białej- działa napotnie i przeciwbólowo, pozytywnie wpływa na kondycję stawów.

-gugglesterony- zwiększają tempo przemian metabolicznych, stymulują tarczycę.

- ostra papryka kajeńska - jest źródłem kapsaicyny, alkaloidu o wszechstronnych właściowściach - między innymi działa rozgrzewająco, działa przeciwbólowo i przeciwutleniająco.

-L-karnityna - nasila transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, poprawia wytrzymałość mięśni, hamuje proces odkładania tłuszczu, obniża również poziom cholesterolu (LDL).

-witamina B6 - wspiera efektywność wielu przemian metabolicznych, poprawia samopoczucie i zapobiega spadkom formy psychicznej.

-witamina B12 - bierze udział w przemianach metabolicznych tłuszczów.


Zalecane zastosowanie: Przyjmować 1 kapsułkę na 15 minut przed treningiem. W trakcie stosowania pić co najmniej 1,5 litra wody.
Nie przekraczać zalecanej dawki. Stosować nie dłużej niż 4 tygodnie.

Ostrzeżenie: Nie stosować w ciąży, podczas karmienia piersią, w przypadku chorób serca i tarczycy, oraz nadciśnienia lub przyjmowania inhibitorów MAO.


Iloœæ w 1 porcji (1 kapsułka 950mg) Ilość: %DZ
Sida cordifolia (8%) 200mg **
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (10%) 200mg **
Caffiene Anhydrous USP 150mg **
Kora wierzby białej 100mg **
Gugglesterone 100mg **
Ostra papryka kajeńska 100mg **
L-karnityna 75mg **
Witamina B6 1mg **
Witamina B12 1mg **


Substancje dodatkowe: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu - substancje przeciwzbrylające, żelatyna - otoczka kapsułki, woda oczyszczona

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-19 13:42:38

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Dla mnie super
Jak za ta cene , pocilem sie jak swiniak , moc na treningu dobra , ogolnie polecam
jak zjadlem chyba 4 caps naraz (na koniec cyklu) to sie nacpalem

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-05-06 17:26:02

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
mi wystarcza 1cap/dzien.rewelacyjny i niedrogi spalacz.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3859
Genialny preparat!!! Bardzo szybkie efekty. Gorąco polecam!!!

--->Public Enemy<---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10262
Nie mam porownania do innych, bo to pierwszy spalacz. Ale przyznam, że tak woda się chyba ze mnie nigdy nie lała. Nie czułem nic, ale wydolność jakoś zajbiescie wzrosła :D Nigdy jeszcze nie mialem takiej ochoty na bieganie. Najlepsza sprawa, że po treningowym prysznicu lało się ze mnie tak jakby sam prysznic mnie zmęczył :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Niezly spalacz, cenowo pierwszorzedny.
Dawki rzedu 3 caps. na raz daja naprawde niezlego kopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 595 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21261
Ja do 3 nie dojechalem
Wystarczały mi 2, a i tak mialem po spaniu ;P

Faktem jest to, co napisali poprzednicy, bo pocilem sie po tym jak swinia, naprawde, gdy szedlem grac w kosza, jeszcze na slponeczku, masakra :)
Nawet wracajac do domu gdzie mam niewielki podjazd po wejsciu do domu, lalo sie ze mnie :)

Ale az milo mi sie biegalo po Thyrothermie, mialem uczucie, ze nie mecze sie tak szybko ;)

Efekt widoczny, ile zbilem kg nie wiem, nie wazylem sie przed, ani po, ale widze chocby po brzuszku :P

More human than human.

Red Sox Nation

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 662
zaje kopie na treningu polecam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
pobudzał fajnie ale podobno skład walony miał (brak efedryny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Powroce do tematu
Brak efedryny - tez o tym czytalem, ale...

Reszta skladnikow to dosyc "standardowe" pozycje.
Przynajmniej na mnie nie dzialaja pobudzajaco.

Po Thyrothermie mam kopa jak 150
Dzis wzialem jedna kapsulke przed treningiem, po dlugiej przerwie ze stackami spalajacymi tluszcz. Efekt - nawet teraz siedze przed kompem i sie poce A bluze po treningu mozna wyzymac.

Cisnienie: 134/82
Tetno: 84

Wiec niezle


PS. Jak tam u Was z cisnieniem po efce?

Zmieniony przez - xeran w dniu 2008-02-22 19:17:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9786
Dziala zaje*****e Jedn tabs przed bieganiem a poce sie jak swinia i jakos mam wiecej mocy zeby dluzej i intensywniej biegac W przyszlym tygodniu zapodam sobie 2 tabsy przed silka i zobaczymy jak mnie wtedy pozamiata Z tym, ze teraz zastanawia mnie co z ta efka Bo tu piszecie, ze jej nie ma. W innym poscie o Thyrothermie znalazlem, ze jest. Tu np. opis z jednego sklepu:

"W skład Thyrotherm wchodzą:

Sida Cordifolia - zawiera Efedrynę, jeden z najskuteczniejszych spalaczy tkanki tłuszczowej na świecie. Zwiększa tempo uwalniania i utleniania kwasów tłuszczowych, pobudza centralny układ nerwowy, zwiększa wytrzymałość, poprawia chęć i motywację do treningu."

I fragment z artykulu o termogenikach:

"Efedryna - Numer jeden na liście substancji używanych obecnie do zwiększenia tremogenezy to efedryna. Pochodzi głównie z suszonych młodych gałęzi rośliny Ephedra sinica, ten azjatycki krzew potocznie jest zwany mahuang.(Efedrynę można otrzymywać również z innych roślin z rodzaju Ephe­dra oraz z rośliny Sida cordifolia)."

OK, juz znalazlem posta o tym, ze sklad jest walony...

Zmieniony przez - Zizel w dniu 2008-03-26 18:22:01

Stirlitz karmił ukradkiem niemieckie dzieci. Od ukradka dzieci puchły i umierały.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PREMIUM Test-A-Boost

Następny temat

PREMIUM Tribex1500

WHEY premium