SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRAWO W UK

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Nic Ci nie zrobią.Ewentualnie zabiorą towar.Powiedz,że to na własny użytek,a papuge weż z urzędu jak tak chcesz,ale to nie ma sensu.Przed każdym przesłuchaniem przysługuje Ci papuga.Oni Cię o tym pouczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13216
Juz mi o tym mowili
Chcialem polskiego adwokata lub tlumacza ktorego nie mili akurat dlatego mnie puscili i przesuneli przesluchanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
To już pewnie Cię nier wezwą drugi raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13216
Nie rozumiem shogun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 328
nie przejmuj sie tym , jak dasz rade to podbij do mnie na pv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jak dopiszesz jeszcze 80 postow to da rade. jest ograniczenie - priv dopiero od 100 postów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13216
Tak w ramach topicu jednak odrebne pytanie
Czemu nigdy nie dop*****laja sie do firm ktore sprzedaja to ?
Przeciez kupno jest dozwolone a handel nie
Undery i pharmy handluja nikt nie ma problemu zeby nabyc z nimi kontakt czemu wiec psy sie do nich nie doj**ia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja mysle, ze chlopakom o to chodzi z adwokatem, ze gdy go weźmiesz to policjanci poczują, że musza potraktowac sprawe pozadnie - zgodnie z procedurami, itp., a ze takie sprawy (z tego co tutaj ludzie pisali) nie sa tam priorytetowe i pewnie jest ciche przyzwolenie na przymykanie na nie oczu no i z tego min. powodu nie bedzie im sie chciało prowadzic tego tak skrupulatnie jakby było można (lub próbowac za wszelka cene Cie uwalic - jak czasami robi sie np. w Polsce) gdy adwokata nie bedzie.

Z tego co piszesz o przesłuchaniu, ze zrobili je bardzo pobieżnie nie probujac nawet czegoś znaleźć mozna wywnioskować ze moja teoria jest chociaz czesciowo słuszna.
Wyglada to tak jakby zrobili je tylko dlatego, ze MUSIELI bo tak każa procedury i MUSIELI przyjsc i UDAĆ ze robią przeszukanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13216
Tak zrozumialem co mieliscie na mysli jesli chodzi o obecnosc adwokata
Jednak nie chce mi sie wierzyc ze psy wscieklizny dostana i beda mnie bardziej szczegolowo maglowac z tego powodu , taj jak podkreslilem adwokat sie zna na prawie , poza tym napewno wiedzialby co doradzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
luzuj , nic nie bedzie mnie sluchaly psy 5h jak wracalem z dupa z imprezy a po drodze ktos ja zgwalcil(mowilem wejdz na kawe lool) bylo podejzenie ze ja psy wjechaly po mnie do pracy. Ogolnie widc maja dobre zarobki bo wylane maja, nie tak jak w PL. tak wiec personal use i tyle, zawody sa noebawem i musisz miec 4% bf proste. dla nich czarna magia, a to co zamawiales wczesniej to historia. Porob kilka adresow nie wal wszystkiego na siebie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ułożenie cyklu.

Następny temat

Testosteron i Deka - Potrzebna pilna pomoc niemogę przytyć ...

WHEY premium