SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRAWO W UK

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 328
to jest dziwna sprawa z tym oddaniem , bo celna ma prawo ja zaj**ac . wiedz nie wiem jak to sie ma do tego pozwolenia na import .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13216
Dzwonil do mnie adwokat i mowil ze przesluchanie zostalo przesuniete , nie wie na kiedy ze policja poinformuje mnie o tym , zdziwilo mnie to bo ten policjant co prowadzi te sprawe nie dzwonil do mnie z tym a poprzednio zadzwonil i przelozyl z czwartku wlasnie na jutro czyli wtorek , jedyne co mi przychodzi do glowy to to ze ten tlumacz cos nawalil albo jakas j**ana pomylka , mialem tel tego psa wiec dzwonilem do niego kilka razy zeby sie zapytac czy jest to przesuniete ale mial ciagle tel wylaczony wiec nagralem sie tylko na poczte , jutro rano wstane i zadzwonie do niego jesli kaze przyjsc do bede jesli nie bedzie odbieral znowu tel ide na silke i ch**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie daj sie zwiezc. Zbieraja wiecej dowodów, zeby Cie udupic na amen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
lestat jak nie masz o czyms pojecia to wez sie nie wypowiadaj bo to nie polska

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nacjol wszystkiego nie wylapia, nie ma szans

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
B-50 to był sarkazm

co zreszta mogło sugerować "oczko"

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-01-31 11:07:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nie ma co straszyc chlopaka bo nic nie zrobia i tak a pewnie nie sli od tygodnia

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Za to pewnie stanie lepsze. Wszystko bedzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13216
w przyszly czwartek mam sie stawic dopiero na komisariacie , spie w nocy , chodze na silke , a i ruchac tez da rade wiec nie jest zle ;) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 324
W Uk jest tak ze dragi i koksy maja swoja kfalifikacje zalezy do jakiej Ci ja zakfalifikuja moze byc tak ze Ci zabiora wszystko i po sprawie ale mozesz miec sprawe w sadzie nawet.Ja mieszkam w Channel Island i tu sprowadzic jakies koksy w paczce to graniczy z cudem ..powodzenia daj znac co i jak poszło ,bede zaglądał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ułożenie cyklu.

Następny temat

Testosteron i Deka - Potrzebna pilna pomoc niemogę przytyć ...

WHEY premium