SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRAWDA O GLUTAMINIE!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
archeolodzy...po 6 latach sie budza nie moge, takie stare tematy powinny byc zamykane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1472
SFD,SONBATY,k4m1l,Lin po sogaczu ciekawe analizy,tabelka od lin korzysna,k4m1l-trafne spostrzezenie.Wiadomka za duzo to nie zdrowo...ale bez przesady,przecie takie dawki glutaminy by nas wysiekały.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
same z siebie raczej sie nie psują,więc musiała to być wina kreatyny bo brał ją. a jak już napisałem kreatyna jest rozkładana na kreatynine (toksyczna substancja) zbyt wysoke stężenie tego niszczy nerki. dlatego zalecają przy kreatynie dużo pić wody żeby rozcieńczać to stężenie.ale nawet jak dużo pijesz możesz sobie uszkodzić nerki.

dlatego mi nawet przez myśl nie przechodzi żeby brać kreatyne

Mikołaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
sorry, ze wykopuje takie stare tematy, ale mam pytanie odnośnie:
"sposób podania- zażywaj gltaral- suplement w postaci tabletek do ssania,który umożliwia wchłanianie glutaminy już w górnym odcinku przewodu pokarmowego"
Co to za magiczny suplement^^?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestawy Odżywek?

Następny temat

********** WITAMINY **********

WHEY premium