SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - cała prawda

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Istnieje wiele opini na temat tegóż specyfiku, które są podzielone.
Chciałbym sie dowiedzieć, czy masa po kreatynce to tylko woda, czy moze mięśnie?
Jeśli skończe cykl z kreatynką, to czy moja masa wróci do poprzedniego poziomu sprzed cyklu?
Czy w ogóle warto ją brać? A jeśli już, to której firmy wybrać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
Kratyna naprawde działa to jest najlepszy suplement który niewywołuje efektów ubocznych puxniej tylko wyżej juz sa sterydy ale tam efekty uboczne wystepują .
Po cyklu kratyny moga wystepowac pewne spadki ale jesli maż porzadna diete i stosujesz zasady zażywania kratyny spadki wcale niesa duze, przewaznie można osiągnąc 3-6 kg stałego mięśnia

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyna dziala bez dwuch zdan.
Jedyny problem wg mnie kiedy moze nie zadzialac to brak transporterow i wtedy cala z moczem uchodzi. Minimum to powinien byc przynajmniej sok owocowy razem z kreatyna podawany.
Wogole powinien byc zakaz uzywania tego bez transporterow i powinno to byc karalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadzam sie z poprzednikiem, kreatyna to najlepszy i najbardziej opisany,przebadany suplement na rynku i warto go stosowac w cyklu na mase i sile miesniowa bo daje niezle przyrosty.
nalezy pamietac o dobrej diecie/ mieso,ryz,kasze,duzo wody / i dodatkowej suplementacji bialkiem do budowy miesni
woda faktycznie jest elementem tego procesu ale ma to swoje fizologiczne podloze i nie da sie tego uniknac
proponuje kreatyne razem z transporterami/ wegle,ryboza,tauryna w takze glutamina,ktora takze decyduje o objetosci tkanki miesniowej
jesli chodzie o firmy to polecam niemieckie firmy bo sprawdzilem je wielokrotnie na sobie i zawsze dzialalo
owszem maja one swoja cene ale ja stawiam na jakosc produktow a one maja swoja cene- ty musisz zdecydowac !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
Vitmax jakośc cena najlepiej wychodzi do ciebie nalezy wybór

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
to nie jest sama woda.suchego miesnia tez załapiesz(oczywiscie przy odpowiedniej diecie )
kretka to jak anrazie najpopularniejszy suplement,który daje dobre rezultaty.
na rynku pojawia sie corz wiecej rodzają kreatyn:mono,cytryniany,jabłczany,etc

co do firmy...kazdy poleca co innego
ultimate teraz sie bardzo opłaca.vitalmax,multipower,olimp,trec,hi tec,biogenix tez spoko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie suplementy??

Następny temat

przeterminowany produkt

WHEY premium