SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POWRÓT DO POLSKI

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10956

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 628
McCloud wydaje mi sie ze czujesz sie w jakis sposob niedowartosciowany albo gorszy, jezeli ktos sie Ciebie zapyta skad jestes to co mowisz ludziom? Bo po 5 latach podejrzewam akcentu brytyjskiego nie posiadasz.To ze wyjezdzamy za granice pracowac to tylko i wylacznie dlatego ze zarobki sa lepsze a co nie oznacza ze jestesmy gorsi, wrecz przeciwnie, 80% ang spoleczenstwa to niedorobione prostaki. Uwazam ze duzo lepiej dajemy sobie rade niz oni, nie przejmuj sie ze jestes Polakiem, ja jestem z tego dumny i nie dam sobie wmowic jakis bzdur :) A takie przypadki o sraniach na deske itd to sie wszedzie zdazaja, w kazdym kraju sa tacy artysci :)Zmiana nazwiska na angielskie to byl chyba manewr Twojego zycia :) troche sie zagubiles...pozdrawiam

JAKOSC CZY ILOSC?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Ja mialem przypadek w pracy ze Wloch codziennie o godzinie 10 znikal na godzine, z czasem okazalo sie ze wchodzil do ubikacji, podnosil kasetony i przechodzil do damskiej ubikacji zeby ogladac jak baby sraja.
Skonczylo sie ze zostal aresztowany
I to nie oznacza ze kazdy Wloch tak robi.

Wiec ogarnijcie sie zawsze znajda sie jakies czarne owce!!!!!!!!!!

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 628
Hehe ciekawy jestem co sledztwo wykazalo, czy jaral go widok baby na klopie czy interesowal go tylko sam proces srania :D

JAKOSC CZY ILOSC?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Nie pracuje, nie pojawil sie drugi raz, podobno cale mieszkanie mu przetrzepali.

Takie akcje tylko w uk.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pewno każdy włoch tak robi
to są obrzydliwcy, pewnie tak już mają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12406
ja znam sytuacje z fabryki simensa w Krefeld ( SZKOPY ) polak nie wyrobil i zesral sie do pisuaru, zadyma byla w chvj, usuneli go z firmy, a cala sytuacja byla do tego w niemieckiej gazecie, teraz kazdy z krefeld wie ze polaki to swinie, ale kogo tam opinia obcokrajowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
ja wiem ze to jest margines, czarne owce. Ale oni wyrabiaja opinie o polakach.

Cloud - ani ja ani ty nigdy nie przestaniemy byc polakami.Zawsze bede kochal Polske. Zawsze bedzie mnie tam ciagnelo zeby wstac z rana, kupic przeglad sportowy , posluchac polskiego radia itp
Ale wiem ze to jest w tym momecie nie realne. Mysle ze po studiach jak znajde bardzo dobrze platnej pracy w polsce, czyli przynajmniej te 8000-10000pln to wroce. Chamstwo ludzi chce sobie odbic zarobkami.

Mysle ze wszyscy pomimo tych czarnych owiec jestesmy dumni z tego ze jestesmy Polakami.

Przypomniala mi sie sytuacja z banku jak rozmawiam z polakiem o polityce w polsce i mowie jak politycy sie do koryta ustawiaja co robia radni w warszawie jakie*****stwa. A on mi wypala z tekstem 'sluchaj jak bysmy byli na ich miejscu to tak samo bysmy robili, dbali o kase tylko'. ON by robil to samo co te swinie, ja nie

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-12-22 11:00:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
tak bo ty jestes patryjota i tak bys nie robil.kazdy znas by tylko patrzyl zeby wiecej zarobic a wiec siebie tu nie wybileaj i nie rob aniolka ahahahahahahah.
za co kochasz polske?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
Widzisz taka mentalnosc. Nie przypisuj mi czegos czego nie napisalem.
To jest oczywiste ze kazdy chce zarobic wiecej ale wg mojej filozofii trzeba to zrobic w jakims kanonie moralnym.
Za co kocham Polske? Kocham Polske bo ani matki ani ojca ani ojczyzny sie nie wybiera a sie kocha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
dobra odpowiedz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PRZEDLUZENIE LICENCJI SIA DS

Następny temat

Dublin - Irlandia => SILOWNIA => poszukuje...

WHEY premium