SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PORADY MILE WIDZIANE !!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Jesli ostatni cykl, ktory byl pol roku temu ,bazowal na boldzie,masterze,wpierw cypio potem propie to nie lepiej zmienic srodki?
Czy to kompletnie nie ma znaczenia?
Przy hormonie sklanial bym sie bardziej ku omni lecial nisko ale dlugo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
po co zmieniac cos co jest dobre?? chyba ze nie byles zadowolony...
podbijasz dawki, zmieniasz np. jeden srodek i moze Ci z tego wyjsc b.dobry cykl.

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1039
dla mnie boldek tez super środek. W pewnym okresie cyklu jak walilem enan i boldka mialem z 4 tygodnie prawie bez treningów, bez diety (bilans napewno na minusie, zapełniany w jakiejsc czesci smieciowym zarciem i czasem alko) do tego zdarzalo sie cpanko. Siła praktycznie bez zmian, obwody prawie tez (po kilka mm), bf znacznie spadł.

W ogole jak waliłem boldka to nawet przy takiej sobie misce zauważyłem, duzo mniejsza tendencje do odkladania sie tkanki tłuszczowej, dziwne bo nie spotkałem sie z takim efektem przegladajac fora, jednak u mnie był zdecydowanie widoczny.

Szymson też coś takiego zaobserwowałe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35766
szymson a bylo juz tak fajnie szkoda ze nie zaczynasz z tamtej formy co byla
co do bolda z tym bf to prawda tez nie mialem za niskiego bf a kabli sporo powylazilo widac utwardzenie nom i duzy apetyt czasami to ssanie az przeszkadza..acard mysle ze obowiazkowo.
dokladnie jw.kg nie leca jakos mocno w gore a wyglad caly czas + tez mnie to zdziwilo

Zmieniony przez - mateja1989 w dniu 2011-11-07 16:54:53

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Albo ktos mnie nie kuma albo nie chce zrozumiec. Bold dziala i to swietnie sam walilem. Fat spada ale po co marnowac bolda przez 14 tyg do spalania fatu?imo szkoda hajsu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Mateja
Chcesz powiedziec totalne dno?
Daje sobie miecha od zaczecia bomby i wstawiam fote z taka samą formą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36859
Witam! Sorry za topic ale szymson1 stawy na winie bardzo cierpiały i piszczele, przeszkadzały w normalny funkcjonowaniu i cw?
Pzdr

Ripped to perfection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
A Acard przez 16 tyg to masochizm dla flakow. Czym to zastapic w polowie? Czy poprostu oslony zakupic,hehe...i takie bledne kolo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
stawy strzelaly co najwyżej,piszczele nic a nic nie dokuczaly,tylko lokcie po cyklu do wymiany, wole zastapic masteronem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36859
thx, jak wejdziesz na cykl zdawaj relacje

Zmieniony przez - messi18 w dniu 2011-11-07 19:32:28

Ripped to perfection

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

opinie

Następny temat

Test Propionate i prima

WHEY premium