SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC potrzebna / redukcja / zaburzenia hormonalne

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6565
W sumie, jak na razie głodu nie ma, ale tez malo sie ruszam bo siedze jak jaskiniowiec w domu i kuje :P ;) moja jedyna rozrywka jest gotowanie i jakis trening jak mi sie uda zrobic, zanim wszyscy nie pojda spac :) jak wpadne w szał pakerni to pewnie bede szamac wiecej ;) Chciaz moj brak głodu troche mnie zadziwia bo ostawilam tabsy i wczesniej niz zaczelam je brac to tak mega chcialo misie co chile cos jesc zwlaszcza jakis syf... zreszta wszystko co bylo pod reka :P

Swoja droga zauwazylam ze jak trzymam ta miche jak trzymam tak sie MEGA POCE, po prostu masakra. Raz po zajeciach musialam szybko biec do domu bo na sukience mialam pasek potu na dooopsku, dobrze ze zaczelo lac jak wyszlam ze szkoly moglam udawac ze to niesforne krople deszczu :D ale czasami nei wytrzymuje, w okolicach wasika to normalnie mam powodz....:O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6565
Dzisiejsza micha i trening

Trening
Obwod 6x
sztanga 13kg (lacznie za gryfem sasiad mi pozyczyl taka jakas spawana :D)
10x MC
10x Wiosłowanie
10x Przysiad
10x Push press
10x thurders
40x russian twist (hantel 5kg)

30 min bieg

Suple
tran, complex wit B




Zauwazylam ze gdzie smi umknela micha z 22.06 wiec wklejam, treningu niestety nie bylo ;/






Zmieniony przez - ky_cs w dniu 2012-06-24 10:36:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

8 minute buns z obciążeniem

Następny temat

Kobieta - przybranie na masie

WHEY premium