SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY CO ZROBIC JAK NIE MAM CLOMIDU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 951
TOMASIK JAK MAM BRAC CLOMID JAK GO NIE MAM.MASZ JAKIS POMYSL????
oco ci chodzi z j/w to moj meil [email protected]
martwi mnie to ze nie mam clomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
srodki kupuje sie przed cyklem
swoja droga niewielka waga zeby sie lapac za ph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
Kup sobie nowadex z gaspari :) słyszałem ze daje rade :)

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 951
uwazam ze waga 77 przy 163 to nie tak zle tylko przydaloby sie jeszcze 3 kg czystej masy miesniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
maxgainer to o czym piszesz to nie an odblok;) podnosi poziom testa w organizmie,ale przysadki nie odblokuje, na to musi być clomid/nolvadex

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2009-02-20 12:08:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro na balutach nie ma clomu to poszukaj go na zarzewie-tam jest wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30992
Cały proces "odblokowania" i powrotu oragnizmu do normalności jest skomplikowany i nie można go sprowadzać do zastosowania wyłącznie clomu i nolvy. Badania potwierdzają skuteczność łączenia obu tych SERM-ów w celu podwyższenia poziomu testosteronu po cyklach i synergizm polega n tym ,że przy nolvei można skuteczne dawki clomidu zmniejszyć. Jednak są to leki, które niestety mają negatywny wpływ na organizm i nie można ich nadużywać pzry byle okazji. Głównie działają przez blokowanie receptorów estrogenowych w skutek czego receptory nie są w stanie przyłączyć np estrogenu co prowadzi (w skrócie tak pisząc) do podniesienia poziomu teścia. Clom jeszcze poprawia jakość nasienia ( tak powinno być) i stymuluje do wznowienia działania jąder.
Środki takie jak 6-oxo czy novedexxt z Gasparii to inhibitory aromatazy czyli nie działają na receptory przez ich blokowanie lecz przyłączają się do estrogenów wskutek czego estrogeny (nawet podwyższone po cyklu) nie mają pełwnej zdolności do wnikania do receptorów. Wynikiem tego jest zbicie poziomu estro a w konsekwencji podniesienie poziomu teścia do normy lub nawet więcej.Działanie takich supli jak 6oxo czy novedexXT zostało wymyslone w laboratoriach i sprawdzone w działaniu. Ich skuteczność jest potwierdzona jednak siła odziaływania w porównaniu do clomu i nolvy(tamoxa) jest inna.
Podsumowując inhibiotory IA działają ale wolniej i mają mniej skutków ubocznych, zostały stworzone jako alternatywa dla środków farmakologicznych i za wielką wodą są używane w dużym zakresie. Nie zaszkosdzą a na pewno moga pomóc.

Gdyby starzy mogli a młodzi wiedzieli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
Aras84 Ale to są tylko PH i nie blokują jak sterydy i wydaje mi sieże wystrczy ten środek :) jest to bardzo dobry boster tescia ...Zaraz coś znajde i Ci pokaże zobaczymy co mi powiesz ;}

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ty,gainer,jak nie wiesz o czym piszesz,to się nie udzielaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
BodyLine mam pytanie ;) przecież do PH też są środki na odblok ;] chyba nie ??? chciałem wkleić I pokazać arasowi 84 ale nie znalazłem ...

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na początek moi Drodzy?

Następny temat

Do Oceny ( Oslonki / Spadki / Witaminki )

WHEY premium