SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!!! Bardzo mocny bół kręgosłupa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 167
Witam!!! Od dłuższego czasu czyli od czerwca bardzo boli mnie kręgosłup w okolicy lędźwiowej z prawej strony stało się to jak grałem w kosza po prostu zaczęło boleć. Teraz mam problem np jak siedzę to potem mam problem z wyprostowaniem się albo jak znowu pogram w kosza. Jest to bardzo kujący ból na w-f też mam problemy z wykonywaniem większości czynności byłem u lekarza ale on zapisał mnie na jakąś rehabilitacje która nic nie pomogła i tabletki które tylko trochę uśmierzają ból. Bardzo proszę o jakąś pomoc od kogoś kto miał podobne objawy!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 167
WITAM PONOWNIE Niee wiem jakim cudem z dnia na dzięń kręgosłup mnie przestał boleć nie wiem czy dlatego że ćwiczyłęm czy co ale nie boli. Tylko nadal mam małe problemy z wyprostowaniem się gdy siedzę a następnie chce wstać. Ale tamte objawy mi przeszły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
idź do bardzo dobrego wyspecjalizowanego fizjoterapeuty.
To może byc coś poważnego

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 338 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
nie zostales skierowany na rtg???
odczuwasz rowniesz rwanie lub pieczenie w tym miejscu oprucz klucia
jest umiejscowiony tylko wjednym miejscu czy przesuwa sie ku czesci krzyzowej??

Zmieniony przez - rococo w dniu 2008-10-08 20:11:57

Zmieniony przez - rococo w dniu 2008-10-08 20:14:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 167
tak na rtg byłem mówiła mi że mam mięsień naderwany czy coś, ale z tego co wiem to mija po kilku kilkunastu dniach a mi sie trzyma od czerwca.
Kłucie rwanie też może trochę nie wiem jak to opisać ale tylko z prawej strony strony ale boli cała dolna część kręgosłupa jak np wstaje. po kilku dniach mi przechodzi ból całkowicie a gdy znów zagram to to się to powtarza jest to uciążliwe bo bardzo mi zależy żeby trenować koszykówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 338 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
czy to sa kregi L4 ,L5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 167
Nie wiem które to są kręgi ale ból jest jakiś 10 cm nad prawym pośladkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 338 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148


to w konicu to jest bol kregoslopa czy bol nad posladkiem
zlokalizuj konkretnie bol !!!!!!!!
bo jzun ei wiem oco chodzi najpier piszesz ze to kregoslup teraz ze obok kregospola

Zmieniony przez - rococo w dniu 2008-10-09 14:29:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 167
w okolicach kręgów lędźwiowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 338 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
idz do innego lekazra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 338 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
jak zacznie cie bolec zprubuj zrobic sobie gorocy tzw bicz wodny w to miejsce trzymaj to miejscie rowniez w cieple

a czy jak wstajesz po nocy to rowneiz boli zanims ie rozruszasz???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 167
właśnie na tej rehabilitacji miałem okłady z ciepłą żurawiną czy jak tam sie to nazywało a po nocy mnie w ogóle nie boli tylko wtedy gdy obciążę kręgosłup np pobiegam czy coś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boję się!!!

Następny temat

zmeczenie a probramy z erekcja...

WHEY premium