SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemeczenie nog? Mocny bol.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez -Baca- z działu Piłka Nożna.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 442
Siema. Mam problem z nogami, a dokladniej lydkami. Od jakiegos miesiaca gram znowu w pilke nozna, nie gram w zadnym klubie, lecz dla rozrywki. W zimie oczywiscie nie gram, tylko w lato. Problem dokladniej tyczy sie lydek i miesni obok piszczeli, od paru dni czuje w nich straszny bol po kilku minutach biegania, doslownie jakby zaraz mialy peknac mi miesnie sa one wtedy twarde i nie moge ruszyc stopa, bo kiedy to robia bol staje sie mocniejszy (doslownie trace czucie w miesniach, taki bezwlad), na poczatku myslalem, ze to moze zakwasy lub przemecznie, wiec zrobilem sobie przerwe 3 dni. Niestety po 10min gry bol znowu sie pojawil z taka sama moca jak i na poczatku. Nie wiem co to moze byc, ani jak sie tego pozbyc. Prosze was o pomoc, bo na tym forum zawsze dostawalem jakies porzadne wskazowki jak dotad. Jeszcze kilka informacji: waga 90kg, 186cm wrostu, 18lat, uprawiam trening silowy, 3 razy w tygodniu, plan ogolnorozwojowy od jakiegos miesiaca znowu, po rocznej przerwie.
Z gory dziekuje wszystkim, ktorzy sa sklonni podzielic sie wiedza ^^
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 442
Nikt nie sprobuje pomoc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Popęd seksualny a treningi

Następny temat

Suplementacja witamina C i E ?

WHEY premium