SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocny ból w mostku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 53
Witam od długiego czasu boli mnie mostek.
Ból jest przy mocnym dotyku, dipach, przy napięciu klatki piersiowej a nawet przy pompkach jak schodze w dół i biorę oddech, ból też się pojawia jak położę się na podłodze klatka.
Czy mogę się jakoś z tego wyleczyć
I czy mogę np odpuścić klatkę na jakiś czas i się np podcigac itp nic zwiazwngo z klata
Dodam jeszcze ze mam 16 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tego nikt nie wie co uległo uszkodzeniu, to że klatki nie bedziesz robił a np podciąganie to układ kostny np żebra będą pracowały i się nic nie zregeneruje.

Ale ja bym do lekarza się udał.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Od dłuższego czasu , czyli od kiedy ? Od tygodnia , miesiąca ?
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane kontuzją w obrębie struktur kostno-stawowo-mięśniowych klatki piersiowej. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Jeżeli problem występuje od dłuższego czasu to proponuje nie zwlekać i udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym. Oczywiście możesz również udać się do fizjoterapeuty który w jakiś sposób może poradzić siebie z problemem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Przez neta nic nie zdziałasz. Bardziej stacjonarnie z fizjo się skonsultuj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
flex1976

Opisane dolegliwości mogą być spowodowane kontuzją w obrębie struktur kostno-stawowo-mięśniowych klatki piersiowej. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Jeżeli problem występuje od dłuższego czasu to proponuje nie zwlekać i udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym. Oczywiście możesz również udać się do fizjoterapeuty który w jakiś sposób może poradzić siebie z problemem .


jw plus chociażby na skutek zablokowania stawów żebrowo-kręgowych które wpływają na ruchy żeber i w konsekwencji mogą dawać tego typy dolegliwości czy ze strony układu mięśniowo-powięziowego, proponuję udać się do specjalisty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podwyższone żelazo

Następny temat

pytanie do lysych

WHEY premium