SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiec łódzkie bjj jest fajne i ćwiczymy na Gorkiego
jkd wydawało mi sie ze jest na Łanowej(to gdzie uczy pan Adamusik)
i tam z tego co wiem tez jest fajnie
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 358 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15482
Kosa, ja tez specjalista nie jestem ale wydaje mi sie ze w jj jest wiecej stojki niz w bjj.

Suma inteligencji na swiecie jest stala... Populacja rosnie.

powiedz wole Zozole
wole Zozole powiedz wole Zozole

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6155
pankracy bo Instytut Sztuk Walk Sando to nie jest szkola W.A :) tyulko innego pana :) I wszystkim ja polecam !!! bo tam trenje heheh:P

:: Morda nie szklanka, nie zbije sie ::
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki wszystkim!
Macie sogacze, o ile moge dac.....
VVoytas a dzisiaj macie trening?
A jak tak to gdzie i o ktorej to moze wpadne poparzec, a jezeli nie dzisiaj to kiedy?

"CZŁONEK GANGU OSOBISTYCH OCHRONIARZY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA"

(...)Luca Brassi wykazywał także bezlitosne okrucieństwo, którego brak był jedynym minusem Dona Corleone jako zwycięzcy (...)

BRASSI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
a ja bym ci radził tego kicka- trenujesz piłke, masz silne nogi, jesteś w miare rozciągnięty- wykorzystaj to

na dworze i w duszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez racja Natolin, musze to wszystko przemyslec....

"CZŁONEK GANGU OSOBISTYCH OCHRONIARZY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA"

(...)Luca Brassi wykazywał także bezlitosne okrucieństwo, którego brak był jedynym minusem Dona Corleone jako zwycięzcy (...)

BRASSI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6155
ja mam dzisiaj treing o 19:30 JKD... tylko nie mieszkam w Łodzi to raczej nie wpadniesz :) hehe .. ale w Łodzi treningi sa na ulicy E.Platter 28/32 w Szkole podstawowej nr 81 w poniedziałek o godz. 18:30 do 20:00 i czwartek o 19:15 do 20:45. I naprawde polecam Ci Jeet Kune Do bardziej niz to KB :) papa 3maj sie:)



:: Morda nie szklanka, nie zbije sie ::
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
W jiu-jitsu JEST stojka. Na 100%. I nie wiem nawet, czy faktycznie nie jest jej wiecej niz w bjj. Aczkoolwiek wiele ciosow (szczegolnie w tradycyjnym JJ) jest bardzo niezyciowa- a na pasek umiec trzeba. W bjj wszystko jest tak przemyslane, aby bylo przydatne. Na twoim miejscu poszedlbym na jkd. Adamusik cieszy sie badzo dobra opinia, a dobrze prowadzone jkd jest naprawde doskonala MA.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
VVoytas i Hadouken czemu uwazacie ze JKD?
Wielu twierdzi, ze tam jest za duzo "popisowy" i i takich zbednych rzecz....
A na ulice to raczej sie nie nadaje.....
Wiec moze Wy mi wytlumaczycie czy tak naprawede jest duzo takich ******l czy konkretne rzeczy?
I co robiliscie na pierwszych treningach? I kiedy jest moze nowy nabor do sekcji w Łodzi? moze bys sie VVoytas dal rade dowiedziec?

"CZŁONEK GANGU OSOBISTYCH OCHRONIARZY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA"

(...)Luca Brassi wykazywał także bezlitosne okrucieństwo, którego brak był jedynym minusem Dona Corleone jako zwycięzcy (...)

BRASSI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8100
W JJ jest stójka i parter.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRAV MAGA

Następny temat

Czy można trenować samemu sztuki walki ?

WHEY premium