SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODSTAWY TRENINGU-POLECAM

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Napisz osobny post-polecam najpierw poczytaj ten na górze listy:"Zanim....." czytaj i pytaj

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomysł super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Dzięki Twojemu planowi mam większy zakres w doradzaniu u nas na siłce. Za to sog.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
witam wszystkich. odzywam sie na tym forum pierwszy raz, ale troche czytałem. wiec mam kilka pytan. mam 14 lat, bic 31,5 cm, a klata 83,5. czy to jakies dobre wyniki?? do tej pory cwiczylem okolo 1,5 roku, ale to bylo takie bawienie. na serio zaczynam dopiero teraz. wczesniej bralem tylko HMB i nie wiem, czy zostac przy tym biorac pod uwage swoj wiek. waze 64kg i mam 181com wzrostu. co mozecie poradzic, bo narazie mam do dyspozycji tylko hantelki z max obciazeniem 11kg. chcialbym troche przybyc na masie,a co za tym stoi, miec wiecej sily. jestem starsznie szczuply przy swoim wzroscie. pomozcie....... "Nieważne, przegrałeś, czy wygrałeś- wciąż musisz zachowywać się z klasą, jak prawdziwy mistrz"- Quincy Taylor



"Poznaj siebie i bezustannie obserwuj swoje zachowania"- Quincy Tailor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
witam wszystkich. odzywam sie na tym forum pierwszy raz, ale troche czytałem. wiec mam kilka pytan. mam 14 lat, bic 31,5 cm, a klata 83,5. czy to jakies dobre wyniki?? do tej pory cwiczylem okolo 1,5 roku, ale to bylo takie bawienie. na serio zaczynam dopiero teraz. wczesniej bralem tylko HMB i nie wiem, czy zostac przy tym biorac pod uwage swoj wiek. waze 64kg i mam 181com wzrostu. co mozecie poradzic, bo narazie mam do dyspozycji tylko hantelki z max obciazeniem 11kg. chcialbym troche przybyc na masie,a co za tym stoi, miec wiecej sily. jestem starsznie szczuply przy swoim wzroscie. pomozcie.......


"Poznaj siebie i bezustannie obserwuj swoje zachowania"- Quincy Tailor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Panowie-prosiłem wiele razy-o swoich pytaniach piszemy OSOBNE posty

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Mam 15 lat. 176cm wzrostu 30cm w bicepsie ,a waże 60 kg. Trenuje dopiero 1 miech, ale tak wedlug jakiegos treningu zaproponowanego przez trenera z silownii ale to za malo :( . Jak trenowac ?

JAGIELLONIA & GABUSIA & WARKA 4EVER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Patrz u góry...ile można o to samo prosić???

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki sog dla ciebie

trening czyni mistrza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nisamowita robota !!!

Należy się SOG a nawet więcej dzięki.

Odwaga to umiejętność pokonywania strachu!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalone mieśnie??!!

Następny temat

Tłuszcz na mięśnie ???????????????

WHEY premium