SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PIŁKA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chce kupić piłkę do ćwiczeń.CZy ktos może mi podpowiedzieć jakiej średnicy powinna być (mam 168cm wzrostu i waże 68kg)?
Znacie jakieś linki do stron z ćwiczeniami na piłkach, bo słyszałam, że ćwiczenia na piłkach mogą zdziałać cuda!!!
Od roku ćwicze aerobik (2godz. co drugi dzień, w pozostałych dniach ćwiczenia na mięśnie brzucha, ramion i pleców), mam już zarysowane mięśnie, ale jeszcze dużo tłuszczu, zwłaszcza na biodrach, ich zewnętrznej części.
Z góry dzięki, sogów nie dam, bo nie mam abonamentu!!!

"Lulek czarny (Hyoscyamus niger)
zwany szalejem, blekotem - jest zielskiem o odurzającym i nieprzyjemnym zapachu, brudnożółtych kwiatkach. Szalej zawiera niezwykle silną trucizną koncentrującą się w liściach i nasionach. Spożycie jej powoduje bełkotliwą mowę i szaleństwo. Trucizna ta używana była podobno do sporządzania maści czarownic, którą posmarowanie się pod pachami dawało umiejętność latania w powietrzu."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
widziałem w czasopismie obrazki zastepuje ławeczke (oczwysicie to nie to samo co ławeczka) mozesz na niej polozyc nogi i robic bruszki , to samy tylko ze pomopki, stoisz tylem do pilki kładziesz jedna nogą na niej a druga na podlodzei i roisdz przysiady... to dla osob ktore cwiczyc chca a sa w trasie (Zabierasz pilke i hasntle do hotelu np) albo maja 0 miejsca na chacie

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
cwiczenia na pilkach rehabilitacyjnych sa dobre zwlaszcza dla osoob majacych problemy z kregosloopem - wzmacniaja wszystkie miesnie, jednak ze szczegoolnym uwzglednieniem przykregosloopowych

co do srednicy pilki - najlepiej bedzie, jesli na nia usiadziesz ;) - wtedy najlatwiej dostosoojesz jej srednice; najprosciej tloomaczac - najwygodniejsza pozycja to taka, gdy staw kolanowy zgiety jest pod katem prostym loob nieco mniej

http://www.meden.com.pl/data/rehab/shop/shop_pl.html

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-10-27 02:29:34

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1529
mam pilke w domu i regularnie pomaga mi przy brzuszkach, poza tym uzywam jej jako stolka do siedzenia bo mam miejsca
osobiscie tez bylabym wdzieczna gdyby ktos podsunal jakiśpomysl na trenowanie na piłce

...:: każda blizna uczy nas, jak błędy naprawiać ::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wystarczy wrzucic w wyszukiwarce "Body ball" i wyskakuja rozne strony z cwiczeniami. Np:

http://www.bodytrends.com/balex.htm

http://www.altusathletic.com/exercise_default2.asp?exercisecat_id=1#


i wiele innych.

Sama nie mam pilki i nigdy nie probowalam ale wyglada ciekawie.

A.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny...

Następny temat

Batoniki

WHEY premium