SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH w wieku 18 lat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 355
Ok to lepiej zainwestuje w tą kreatyne Vault ,zmienie troche dietę i zobaczymy :D
Dzieki wielkie za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
piszecie ze nie wiadomo do konca co jest w PH takie dla mnie to jest *******enie, jedna osoba tak napisala a reszta powtarza.. a zawsze macie 100% pewnosci co jest w Saa ??

co do autora, to na ph jest o wiele za wczesnie jezeli nie miales jeszcze kontaktu z suplementami: kreatyna etc. zwykly monohydrat Cie ladnie porobi wiec od tego bym na Twoim miejscu zaczał, pozatym trzymaj diete i bedziesz zadowolony ;)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
daj spokoj z mono. Jest zbyt nie stabilne w organizmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1688
chciec a moc to no innego, zmienilem zdanie

Zmieniony przez - stygmatyk w dniu 2009-07-04 11:53:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
co to znaczy, ze mono jest zbyt niestabilne? a co jest stabilne?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Jakich to "nowosci" mozna sie dowiedziec czasem na sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
A nie masz tak przy braniu mono że jak już sie rozkręci i zaczynasz ładnie puchnać .. oszamiesz jakis tłusty posiłek czy wypijesz szklanke czy 2 tłustego mleka czy browa(to juz wogóle załatwia cały cykl na mono) nagle przestajesz puchnać?Nagle siła spada? No ja nie raz biorąc mono właśnie na tym sie złapałem i nawet mały test przeprowdziłem który potwierił moją teorię. Nie wiem moze tylo na mnie tak to dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
i po tym wnosisz, ze jest niestabilne. takie opowiesci siej pod trzepakiem, chlopaki beda lykac jak mlode pelikany.
nie, nie mam tak.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
Mono jest kiepskie i tyle. Staki Kreatytnowe biją ją na głowę. Na mono masa jest i za chwile nie ma nic, znika wszytsko aby przestajesz brać mono bo woda schodzi z miesni i stezenie spada. To moje odczucia i spostrzeżenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
" browa(to juz wogóle załatwia cały cykl na mono)"

browara to wątpię, ale flaszeczkę to się odwodnisz i tyle, nie popalisz mieści jedną imprezą (nie liczymy sunrise ) a tym bardziej jednym piwem, po prostu się odwadniasz, chyba, że ty lubisz chodzić z retencja na maxa ;-p dla mnie kreatyna to kreatyna - zwykły suplement diety.

Zmieniony przez - luks__pl w dniu 2009-07-04 13:52:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl ,porady...

Następny temat

Tesc prop 100mg e2d a ból przy iniekcji? Moze enan bedzie lepszy?

WHEY premium