SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PERFECT BODY CENTER nowy wymiar sieci handlowej

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192
Na firmowej stronce PBC znalazłem foty z otwarcia punktu w Rzeszowie, wszystkim zainteresowanym i ciekawym podsyłam linka:
http://www.perfectbody.pl/pl/index.php?p=5b&id=92 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2056
ze strony WWW PERFECTBODY...
http://perfectbodycenter.pl/pl/index.php?p=5b&id=95

MARIUSZ STRZELIŃSKI ZAWITA DO PERFECT BODY CENTER BIAŁA PODLASKA
Punkt Perfect Body Center w Białej Podlasce – pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży i poradnictwa żywieniowo – suplementacyjnego, zaprasza wszystkich fanów kulturystyki na spotkanie z Mistrzem Świata – Mariuszem Strzelińskim. Impreza już w najbliższą sobotę – 14 marca.

Podczas spotkania, wszyscy zebrani będą mogli poznać sekrety dobrze zbudowanego i umięśnionego ciała. Mistrz Mariusz Strzeliński odpowie na każde pytanie miłośników kulturystyki. Można spodziewać się również fachowych porad popularnego „Strzałki”, który podpowie jak prawidłowo i skutecznie ćwiczyć.

Nie zabraknie także rozmów z fanami, możliwości zrobienia zdjęcia z mistrzem, czy też zdobycia autografu. Podczas imprezy dla naszych Klientów, czekają niespodzianki oraz promocje. Do zakupów dokonanych w sklepie PBC, podczas spotkania z Mariuszem Strzelińskim, dołączymy atrakcyjne nagrody. O szczegóły pytajcie na miejscu. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do stoiska Perfect Body Center w Białej Podlaskiej.

Początek spotkania o godzinie 15.00.
Data 14 marca.
Miejsce Perfect Body Center w Białej Podlasce
Galeria Carrefour – ulica Trebelska

PRZYJDŹCIE BO WARTO!

"Cowards die many times before their deaths,The valiant never taste of death but once"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
daleko ode mnie
ale milej zabawy zycze tym ktorym bedzie po drodze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2056


mam foty z Poznania otworzyli 8 marca
w M1

"Cowards die many times before their deaths,The valiant never taste of death but once"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2056


i jeszcze jedna...

"Cowards die many times before their deaths,The valiant never taste of death but once"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192


PBC POZNAŃ - dostałem fotkę od znajomego - był na otwarciu - Krisu dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
o tutaj wydaje sie lekko wiekszy punkt

powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192


PBC POZNAŃ - fotka nr 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
Biniu kiedy nowe ceny Biogenixa beda obowiazywac w sklepach przerobionych na PBC bo dzisiaj zrobilem z siebie glupka, nie wspominajac o malym wk..... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no imponująco to nie wygląda
ale pod ręką wszystko

dobrze tam widzę Mutant Mas i Vitargo?



Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2009-03-10 19:04:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy chitosan wiaze kwas solny i zołc?

Następny temat

STRZAŁKA W SPARTAKUSIE

WHEY premium