SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PBC Katowice

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4730

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak pisalem nie znam Katowic
ale czy przypadkiem PBC nie odpowiedzial oficialnie na to pytanie w watku (jesli mowa o tym samym punkcie jesli nie sorry za zamieszanie ) ?

https://www.sfd.pl/WŁASNY_BIZNES_Z_OLIMPEM-t465741-s21.html

menelek

zapraszam do PBC w Silesii
rozmawiałem z właścicielem dostaniesz extra rabat oraz upominek z okazji Świat



pozdrawiamy
Zespół PBC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
PBC na Sobieskiego jest czynne, z tym że oficjalne otwarcie nastąpi za ok. 2 tygodnie. Nie ma tam jeszcze części produktów (większość farmaceutyki dostępna będzie za tydzień), nie można płacić kartą i narazie nie mają próbek Massacry (za kupony z PB dają dostępne próbki innych produktów).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5277
Właśnie dzwoniłem do PBC w CH Silesia na ul. Chorzowskiej. Nr telefon uzyskałem w informacji galerii.
Muszę przyznać że obsługa iście "profesjonalna".

Cytuję swoją rozmowę słowo w słowo:
PBC: Perfect Body Center, słucham - głos memlający i niewyraźny
ja: dzień dobry Panu, mówi Sławomir ... (odruchowo się przedstawiłem), Państwo niedawno otworzyli sklep i ...
(chciałem zagaić grzecznie i zadać kilka pytań niestety moje zagajenie zostało gwałtownie przerwane)
PBC: nie wiem czy niedawno, ja jestem pracownikiem i nie bedę udzielał panu informacji, hahaha (dołączył się śmiech drugiego, zakładam że równie miłego Pana) i nastąpił trzask słuchawki.

Brawo Panowie. Kultura i poczucie humoru na najwyższym poziomie.
Byłem w Katowicach, ale nie pamiętam aby ktokolwiek i kiedykolwiek w ten sposób mnie potraktował. Dużo już widziałem i słyszałem ale takiego chamstwa sobie nie przypominam. Dziwi mnie to szczególnie że sklep jest nowy i powinien zabiegać o klientów.
Sytuacja kuriozalna...
Jedyne czego bym nie chciał teraz przeczytać to że pracownik jest młody, dopiero się uczy obsługi, dostanie reprymendę etc. W to nie uwierzę bo jeśli na miejscu były dwie rozbawione osoby, a biznes jest "świeży" to na 90% jedną z tych osób z pewnością był franczyzobiorca czyli sam "szef". Kto wie może nawet sam boss uraczył mnie rozmową.

Do PBC - może jednak lepiej weryfikujcie Waszych współpracowników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
adrianus powiedz coś wiecej o tej siłce na zadolu

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2056
slawek502 a dzwoniłes na telefon komórkowy czy stacjonarny?

"Cowards die many times before their deaths,The valiant never taste of death but once"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Rusku, z przyjemnością, choć będzie to lekkie odejście od tematu. Na Zadolu Osir ma cały kompleks - m.in. basen (ale nie kryty - szkoda, bo takich w Kato brakuje), korty tenisowe i siłownia. Cena - ulgowy 3 zeta, karnet na 25 wejść 40 zeta (z tego, co pamiętam, tak samo jest w Osirowskiej siłce przy Spodku). Zależnie od dnia i godziny, ludzi jest mniej lub więcej (jak wszędzie zresztą), ale sala jest dość duża i dobrze wyposażona (jedyne, czego mi brakuje, to poręczy do wyciskania; jest maszyna imitującą to ćwiczenie, ale maksymalne obciążenie jest za małe). Generalnie bardzo miłe i kulturalne towarzystwo. A że od akademika mam kilka kroków, to nie może dziwić fakt, że obecnie bywam na niej nawet 2 razy w ciągu dnia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
a jakie sa najcięższe sztangielki?
Ja chodze czasem na słowian i tam sa 32 kg tylko , a to dla mnie dużó za mało. na codzień ćwicze na giszowcu - klub Paco. Polecam

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
32ki to faktycznie nie za wiele. Na Zadolu są i 45ki. W sumie można powiedzieć, że jesteśmy dobrze skomunikowani. 12 jedzie z akademików na Giszowiec, inna rzecz, że to pierwszy i ostatni przystanek :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5277
vailant30 dzwoniłem na telefon stacjonarny, który uzyskałem w informacji centrum handlowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
slawek502 - pewnie większe problemy im narobisz zgłaszając zaistniałą sytuacje w biurze Silesia City Center niż w dziale Olimp. SSC ma dosyć wysokie standardy jakości jeśli chodzi o najemców i raczej nie będą tolerować takich incydentów we własnym obiekcie.

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

carbo - ile przed treningiem?

Następny temat

probki olimp

WHEY premium