SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxa Bałkan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 339
Witam jestem w posiadaniu Oxy z Bałkana. Stosowac bede w celu zwiekszenia sily oraz zgubieniu zbednego tłuszczyku. Dawki zaczalem od 40,ale od poniedziałku chce wskoczyć na 60. Dieta dopieta,suplementacja rowniez.
Mam pytanko mianowicie czy podczas cyklu do kazdej porcji oxy 1tab esential forte oraz lecytyny a po heparagen wystarczy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Miałem ją kody wchodziły, siła szła ale przecież po to się trenuje, każdy dokłada kreatyne ja też dołożyłem, i stawy było czuć nadgarstek strzelił a dbam o stawy, jak strzelił, tydz jeszcze brałem i ćwiczyłem, przez tydzień zero poprawy a nawet czułem że to raczej będzie się pogarszać, odstawiłam tą oxe i już na następny dzień poczułem poprawę, na pewno ta oxa coś kombinowala w stawach, dlatego teraz wiem dlaczego wszyscy piszą że woxie jest wino, zjadłem 150tab leciałem 40mg z propem. Szkoda kasy, zmieniłem na 50mg npp i jest moc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 339
1. WIEK: 25
2. WAGA: 85
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 105
-udo: 55
-talia: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: nie dotyczy
6. Dieta: Redukcja ok 2600kcal
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2 lata temu 100 mety
8. TRENING: 3 razy w tygodniu około 1.5h+aeroby
9. CEL CYKLU: redukcja-spadło juz 10kg na samej diecie,ale cały czas walcze z tzn.oponką zwiększene wydolności, siły, regeneracja.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: nie dotyczy
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: zdrowy, nie przyjmujący aktualnie żadnych leków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Oxa/winstrol fatu nie pali, powszechne opinie. Dawki tak szybko nie podbijaj.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 339
Sadzisz ze lepiej stopniowo np po 5?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Tam nie ma oxy, uważaj na stawy w szczególności na nadgarstki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Mlody94.94
Sadzisz ze lepiej stopniowo np po 5?



Jeśli ta dawka działa to tej dawki się trzymaj.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 339
Skad pewnosc ze tam nie ma oxy?
Siła po 6 dniach stosowania poszła i zdecydowanie kondycja na bieżni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
To zostań przy tej dawce.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 339
6tyg styknie?
Powiedzcie mi jeszcze czy np do 2tab oxy ok 10.30 po posilku dodac tabsa essential forte+lecytyne oraz powtorzyc to samo ok 17.30 bedzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Oxa to nie termogeniki
Jaki masz rozkład b/t/w
Jak długo już ćwiczysz ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Prop. Przejscie z masy na redukcje.

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium