SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Owsiankaaaa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Owsianka! Jak wy to jecie?? Dzisiaj jadłem owsiankę pierwszy raz 100g na 300ml mleka. Ledwo to zjadłem a do tego zapchałem się tak, że traciłem oddech xD

Jak wy to jecie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402400
gotowałes ja czy platki surowe zalales i zabrales sie do jedzenia?
nastepnym razem zalej platki dzien wczesniej na wieczor i zostaw na noc, rano beda juz zjadliwe..
mozesz dodac owoce itd, jest pare wersji dla urozmaicenia smaku jak juz wczesniej zostalo to napisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
Dział KUCHNIA SFD - tam masz mnóstwo przepisów na płatki. Potestuj sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
...albo jej nie jedz,bo ot nie przymus-można ją zastapić

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Ja przykładowo nabieram łyżką z miski płatki z mlekiem, oraz wkładam je do ust wyciągając tylko łyżkę, zostawiam płatki i mleko w ustach. Następnie standardowymi ruchami przyczyniam się do żucia płatków przy użyciu języka oraz zębów, jeśli mieszanka zostanie dostatecznie przeżuta połykam ją i nabieram na łyżkę kolejną porcję.

Aha, czasem się zdarza, że zalewa się chłodnym mlekiem płatki, które trzeba gotować :> Warto zaopatrzyć się w płatki błyskawiczne, zalać je ciepłym mlekiem i odstawić na 5-10 minut.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale strasznie dużo mi tej owsianki wyszło ze 100g a po kilku minutach jedzenia ta owsianka trochę wyschła i ciężko się jadło ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Ja nie raz sypię 200g na 600-700ml mleka (pełnego) i za 2-3h muszę już pakować obiad_1 :(

Zmieniony przez - FanC w dniu 2012-10-17 17:25:32

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3260
ja gotuje w garnku razem z rodzynkami bananem i migdalami i jest zaj**iaszcze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@FanC, współczuję ^^

@boyaka
i banany po gotowaniu dalej dobre?

Zmieniony przez - Mssg w dniu 2012-10-17 18:21:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3260
bardzo dobre musze powiedziec :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 373 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6935
Po pierwsze nie kupuj jak ktoś wyżej napisał płatków owsianych błyskawicznych bo to scierwo. Kup płatki owsiane górskie.
Ja to zawsze gotuje płatki wrzucam do shakera dolewam mleka nastepnie mixuje dolewam wody dorzucam białko i pije do tego rodzynki i jest gitara ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Mi błyskawiczne bardzo dobrze smakują, kwestia tego, że nie-błyskawiczne zalane tylko mlekiem mogą być nieprzyjemne w smaku.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety na mase

Następny temat

Dieta - początki. Co i jak?

WHEY premium