SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Owijanie folia- co o tym myslicie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 799
Czesc Mam pytanko odnosnie owijania folia,czy jest to dobry sposob na pozbycie sie kilku centymetrow na posladkach i udach a przy tym jeszcze celulitisu? Jakie preparaty daja lepsze efekty czy kremy wyszczuplajace czy moze blotko do tego celu przeznaczone. Bardzo prosze o odpowiedz, z gory dzieki.

Roxi

Roxi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Pamiętam kiedys krążace pogłoski że przed brzuszkami nalezy talie owijać folią

Odradzam tego typu zabiegi. Skóra nie oddych ala poci się więc potem występują jakieś podraznienia a nawet odparzenia.
Podniesienie miejscowej temperatury jest raczej nikłe a poza tym ja jestem zwolennikiem teorii że nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie tłuszczu.

Mamy uwarankowania genetyczne że mężczyżni mają swoje "miejsca X" a kobietki swoje i to w nich głównie gromadzi sie nadmiar tłuszczu który potem najgorzej stamtąd usunąć.

Dietka aeroby itp to podstawa.


Na temat kremów wyszczuplających itd tez mam złe zdanie ale poczekamy na specjalistki płci pieknej w tym dziale bo One może i te "cudowne mazidła" stosowały

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB ,główny garkotłuk działu Odżywianie ,wielki elektronik działu Muzyka, film i książka

"Basketball,golf,football they take one ball ...No Holds Barred takes two "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 799
Dzieki KAIN za odpowiedz. Slyszalam ze takie zabiegi wykonywane sa w gabinetach kosmetycznych i ponoc daja rezultaty.

Roxi

Roxi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Roxi ja osobiście spotkałem sie tylko z metodą "sportową " tej folii. Tzn przed treningiem brzuszków owijamy sie folia i niby zwiekszamy miejscowo termogeneze

Inne zabiegi czysto kosmetyczne to dla mnie czarna magia więc poczekaj az wpadnie tu Amazone lub inna kobietka heeh i się wypowie


Ps.Może wpaśc też tu Si2uiel

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB ,główny garkotłuk działu Odżywianie ,wielki elektronik działu Muzyka, film i książka

"Basketball,golf,football they take one ball ...No Holds Barred takes two "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Mogę KAIN ?
Zabiegi typu Guam, bo o to zapewnie chodzi są skuteczne dopiero po wykonaniu 10-20 zabiegów. Cena jednego z nich to 50-100 zl. Polega to na nałożeniu na ciało guam (są to algi z błotem z krateru i solami morskimi) ciało owijamy folią a póżniej spędzamy miły czas w cieple pod kołdą w oczekiwaniu aż preparat ulegnie wchłonięciu. Choć reklamuje sie to jako metodę spalenia tłuszczu nie oczekiwałbym spektakularnych efektów w tym zakresie.Moim zdaniem za tą cenę zabieg jest wart polecenia jedynie zamożnym osobom które w wyniku diety i ćwiczeń straciły wiele kg. Dla nich zabieg to szansa na ujędrnienie i uelastycznienie skóry oraz redukcja celulitisu.
Nie mów że nie stosowałeś KAIN

Defeat is not the worst of failures. Not to have tried is the true failure.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 799
Dzieki za odpowiedzi. Zabiegi w gabinetach kosmetycznych nie wchodza w gre ze wzgledu na kase. Myslalam ze sama moge zrobic taki zabieg w domu, nawet zakupilam "naturalne czarne bloto z Morza Martwego" , ale niewiem czy sa po tym jakies efekty.Jeszcze jedno pytanko: zaczelam cwiczyc codziennie 30-40 minut ale zastanawiam sie czy to nie jest za malo. Moze powinnam cwiczyc powiedzmy 3x tyg.conajmniej godzine zeby szybciej pozbyc sie tluszczyku?

Roxi

Roxi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Jeśłi pozwala Ci na to forma to odpowienio intgensywne ćwiczenia codziennie po 45 minut szybko przyniosą efekty. Zdecydowanie bardziej polecam takie rozwiązanie niż 3 x w tygodniu po godzinie.
Pozdrawiam

Defeat is not the worst of failures. Not to have tried is the true failure.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 799
Ok. zastosuje sie do zalecen i mam nadzieje ze do wiosny bedzie ok. Pozdrawiam

Roxi

Roxi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Jeśli tylko zadbasz o dobrą dietę to będzie dobrze nawet jeżeli wiosna w tym roku przyjdzie wyjątkowo wcześnie

Defeat is not the worst of failures. Not to have tried is the true failure.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 799
A co do diety to moze cos doradzisz jaka mam zastosowac, bo czytalam o roznych dietkach wysokobialkowych, niskoww, niskotluszczowych, niskokalorycznych itp. i niewiem ktora bylaby odpowiednia dla mnie.

Roxi

Roxi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Napisz coś więcej o sobie, wiek,wzrost,waga. Jaką dietę stosowałaś do tej pory . . .

Defeat is not the worst of failures. Not to have tried is the true failure.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czosnek przyspiesza metabolizm i spala tłuszcz!!!

Następny temat

CHROM

WHEY premium