SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwarte Mistrzostwa Śląska w WL-14.04.07 CHORZÓW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
to nie jest dyscyplina z której płyną laury :D jak chcesz lepszych nagród to tylko skoki narciarskie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 248
chyba nie o to chodzi zeby polechac cała polskie i dostac medal i kawalek papieru za nie mały wisiłek co

ok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9774
Te papierki i kawałki zelaza jak piszesz to i tak bardzo dużo patrząc na to ze pan Piotr co roku dokłada nie mało do tej imprezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 248
to zapraszma do kartuz to zobaczysz jak wygladaja imprezy i jakie sa nagrody w poszczegolnych wagach

ok

...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2156
Uważam ze Tosca ma 100% racji. Zawody sa zawsze dobrze zorganizowane i nigdy nikt nie mial pretensji. A jak Jeden z przedmówców jezdzi na zawody dla kasy czy czego kolwiek to mysle ze po prostu nie nadajesz sie do tego. Zawody sa po to aby z kims powalczyc, sprawdzic kto lepszy, albo ustanowic swoją nową życiówkę itp.
Pozdro!!!

Nie linczujcie mnie za moje wypowiedzi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 248
wsumie masz racje tylko jak sie jedzie na zawody i rywalizuje z zawodniakami i jeszcze sie cos dostaje wiecej niz dypolm i medal to chyba bardziej jestes zadowolony.moze jestes nowicjuszem w tym sporcie i jak bedziesz miec ze 100 dyplomow to zrobisz sobie tapete pozdrawiam

ok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2156
Nie nie nowicjuszem nie jestem ale nigty tez nie myslalem zeby z tego cos wyciagac.Po prostu zawsze bylem uczony ze na zawody jedzie robic sie wynik.Rozumiem ze jak dostaniesz cos wiecej to jest człowiek mile zaskoczony, ale popatrzmy prawdzie w oczy malo jest zawodów gdzie dostaje sie "cos wiecej". Wydaje mi sie ze ten sport po prostu nie jest jeszcze tak rozwiniety jak bysmy tego chcieli...
Pozdro!

Nie linczujcie mnie za moje wypowiedzi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 22 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3782
Ma ktoś może już wyniki?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła na klate i nie tylko - pomocy

Następny temat

Trening Michała Wilka na siłe

WHEY premium