SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwarte Integracyjne zawody w WL w ŻYWCU

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2949
Jezeli rzeczywiscie organizatorem jest Stowarzyszenie na RZECZ ROZWOJU GMINY LODYGOWICE ,to nie moze nam nikt zabronic startowac na tych zawodach, aczkolwiek wiem ze PZKFiTS ponosi czasem fantaja i chcieli by wiecej niz rzeczywiscie mogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
xnxx jeśli wyciskasz 150 na treningu,to w trzecim podejściu może zaliczysz 135.I HAVE HOPE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
150 to max jaki zrobiłem bez koszulki i to było 02,12,2005 na amś w wl !! w innych oficialnych zawodach bez sprzetu nie startowałem a treningowo bez sprzetu "z dupą" wyżej niż stoajaki robiłem tyle co w koszulce ))
Zresztą w tych zawodach o wynik nie chodzi :) tu ma być dobra zabawa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
no to lipa ze kadrowicze nie mogą starować popsuje to tylko poziom i renome tej imprezy !! a podobno wystarczyło zeby organizator zgłosił impreze do kalęndaża i sypną groszem na związek i było by wszystko ok !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2949
a to dlaczego kadrowicze nie mogą startowac? przeciez wyraznie pisze kto jest organizatorem, a to ze wedlug przepisow innych niz IPF, to co komu do tego, u mnie w dyskotece organizują zawody w wyciskaniu to znaczy ze tam tez nie moge startowac bo przepisy tych zawodow ustalil ktos inny? ABSURD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
Człowiek od papierkowej roboty z TERminatusa dzwonił do związku i się dopytywał i usłyszał coś w stylu ze jest to konkuręcyjna federacja !! kązdy kto tam startuje i ma licencje PZKFiTS zostanie zawieszony !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2949
I to jest skandal. PODSTAWA PRAWNA KTORA MOWI O STARTACH W INNYCH FEDERACJACH NIE MA TUTAJ ZASTOSOWANIA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2122
TO SĄ ZAWODY ORGANIZOWANE PRZEZ STOWARZYSZENIE ŁODYGOWICE KTÓRE NIE JEST ŻADNĄ FEDERACJĄ TYLKO ORGANIZACJĄ SPOŁECZNĄ A ŻE TAK SIĘ SKŁADA IŻ POSIADAJĄ W SWOICH SZEREGACH NIEPEŁNOSPRAWNYCH WYCISKACZY NA DODATEK OLIMPIJCZYKÓW TO MIŁO Z ICH STRONY ŻE CHCĄ ORGANIZOWAĆ TAKIE POMYSŁOWE IMPREZY W KTÓRYCH NIEPŁNOSPRAWNI MAJĄ OKAZJĘ UDOWODNIĆ ŻE NIE SĄ JAKĄŚ ODIZOLOWANĄ GRUPĄ SPORTOWCÓW A UZYSKIWANE PRZERZ NICH WYNIKI DORÓWNUJĄ A CZASEM PRZEWYSZSZAJĄ WYNIKI PEŁNOSPRAWNYCH.A NASZA FEDERACJA , NO CÓŻ JEJ DO TEGO. A NA KONIEC TO SĄ ZAWODY CHYBA NAJLEPIEJ ZORGANIZOWANE W POLSCE RADZĘ JECHAĆ NIE ZWAŻAĆ NA STRACHY!!!!!!!
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2122
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Swiata Strongman

Następny temat

............

WHEY premium