SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia - jak to rozpuścić?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
połowa forum już konsumowała Ostrowie, i wszystkim sie dobrze rozpuszczała, więc moze masz wy***ke;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4526
chyba nie wiecie co to znaczy dobrze się rozpuszczać:]
ostrowia nie rozpuszcza się dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41087
To juz lepiej wlać do jakiegoś słoika, zakręcik normalna pokrywką i troche pobełtać, niż jakąś łyżką mieszać, pierwszy raz słysze żeby ktoś łyszką mieszał jakiegoś supla :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
mieszaj z mlekim i dodaj lonto za***iscie samakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
Gainerka mieszam łyżeczką i luksus się rozpuszcza wszystko... Ta Ostrowia od producenta, do maja 2007. W sumie odkryłem wczoraj to, że ona rozpuszcza się ok, ale pływają grudy... Te grudy jakby wyrzucić, to mamy klarowny napój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
najlepiej jak masz szejker bo w słojiku to lipa

Zmieniony przez - Bazz78 w dniu 2006-01-18 10:55:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1035 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7425
ja mam takiego sprytnego kuchennego shakera wrzucam do szklaneczki takiej i shaker i jest total max luzik :)

duzo i wszystkiego :]
http://www.sfd.pl/temat291100/ -55dni ,2xKO by LUBIEN
http://www.sfd.pl/TEST_-_Sports_One_Masa_by_lubien-t312770.html  - Test Masowy Sports One start 26.01.07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
ja sypie do szejkera:
1. Ostrowie
2. Kakao
3. Mieszam to
4. dolewam ok. szklanke mleka i mieszam wstepnie
5. leje mleko do pelna i zamykam
6. szejkuje i wypijam

u mnie idzie juz 4 paczka

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4526
Robie tak jak Piotrrrr :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
Od jakiegos czasu jestem szczesliwym posiadaczem ostrowii i powiem ze 0 problemow. No moze troszke za duzo pianki ale po chwili zchodzi. w smaku czy z kakao czy tylko z mlekiem jest doskonala. Ale z woda ble Czasem sie zdazy ze mleczka zabraknie Ale kto mowil ze droga kulturysty jest latwa

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DOBRY SPALACZ

Następny temat

smple a zdrowie HELP

forma lato