SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opuchlizna po dece

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 190 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6578
witam

chcialem zasiegnoac rady znawcow. otoz stosuje decaject i mam pewien problem. strasznie puchnie mi tylek, powstaje podskorne zgrubienie ktore nie znika nawet po 2 tyg. mialem wczesnmiej doswiadczenie z saa iniekcyjnymi(prolo,oma) i nie zauwazylme podobnego problemu. wszytsko robie ok i towar tez jest real. problem tkwi w dece czy mojej dupie? javascript: test('');javascript: test('');
javascript: test('');
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 602 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6018
Moze czyms to okładaj z wyciagiem... kwiatow ziół... co kolwiek co leczy zapalenia ... ....
A na drugi raz zwroc uwage co kupujesz.... bo naprawde cox jest dobrze podrabiany.... ....niczego nie sugeruje wobec ciebie...:@

" nic na siłę "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 602 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6018
Napewno deca jest real ?? czy moze jakis under..??
Tez moze tkiwc bład.. ze jakies zakarzenie sie wdało lub shoty sa nie tak robione....

" nic na siłę "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 190 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6578
srodek pewny z EC, szoty robione jak nalezy przez goscia z duza wprawa. opuchlizna trzyma na obu posladkach czyli to nie jest tak ze jeden strzal zostal z***any. moze deca ma to dos iebie ze sie wolniej rozchodzi? czekam na dalsze sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
z underami różnie bywa

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2565
właśnie z underami ruznie bywa,spróbuj w barek lub noge strzelic
tez po jednym strzale miałem cos podobnego zmieniłem miejsce z nogi na bark i good było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
Napewno deca jest real ?? czy moze jakis under..??
odkad ec to apteka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 602 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6018
zmienm miejsc a shotow robienia .... jak to nie pomoze to .........:(((((((wal w barki .....

" nic na siłę "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
Napewno deca jest real ?? czy moze jakis under..??

moze za plytko bijesz albo zmien posladek ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 602 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6018
ja waliłem w barki i było wszystko okej....tylko ze holendra ....

" nic na siłę "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27829
a) ****owy towar
b) zle robione iniekcje
c) masz specyficzną dupe.

Jedynie co mozesz teraz zrobic to sprobowac wbic w inne miejsce, i wszystko bedzie jasne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
typowy stan zapalny środek ***owy i tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa po amerykańsku :)

Następny temat

sens brania

WHEY premium