SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren htz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Przede wszystkim musisz określić jaki CEL chcesz osiągnąć. Piszesz o libido i samopoczuciu. To spokojnie tyle wystarczy. Wystarczyło by pewnie jeszcze mniej. Zacznij od omki. Zawsze to apteka ( jeżeli to będzie apteka) zmienić zawsze możesz później. Oczywiście masz świadomość ze takie dawki zablokują Przysadkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 703
Tak chodzi o samopoczucie i libido .
O odbloku czytałem i teraz pytanie czy mogę
być na takiej dawce przez dłuższy czas oczywiście robiąc przykładowo raz na miesiąc badania , czy muszę z niej schodzić i robić odblok .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
A masz w planach jeszcze płodzenie dziecka? Badania powinno się robić zawsze, tego jak Cię zablokuje niktnie powie bo to kwestia indywidualna. Na pewno im dłużej jesteś tym ciężej wrócić. Ale w Twoim przypadku dblok będzie się równał z powrotem do obecnego stanu, czyli słabo. Na htz a zachodzie leci równocześnie HCG (pregnyl) i tompowoduje w wielu przypadkach podtrzymanie płodności podczas htz no i jądra się nie kurczą. Wtedy warto do badań dodać ogólne badanie nasienia co 1-2 miesięcy i wtedy wiesz co się dzieje z plemnikami.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-02-16 10:41:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 703
Co do dzieci to już limit wyrobiony i nie planuje :) ale chcę by miało to ręce i nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205592
Jak juz raz wbijesz i poczujesz jak to jest byc na syntetyku to juz nigdy nie bedzisz chcial zejsc,niestety ale sterydy uzalezniaja

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Aleks
Jak juz raz wbijesz i poczujesz jak to jest byc na syntetyku to juz nigdy nie bedzisz chcial zejsc,niestety ale sterydy uzalezniaja


Eee tam jakbym chciał to bym nie brał!!!


Zmieniony przez - AdamZx w dniu 2020-02-16 11:29:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94631 Napisanych postów 364611 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669578
Alibaba78
Tak chodzi o samopoczucie i libido .
O odbloku czytałem i teraz pytanie czy mogę
być na takiej dawce przez dłuższy czas oczywiście robiąc przykładowo raz na miesiąc badania , czy muszę z niej schodzić i robić odblok .


Będziesz monitorował zdrowie, jak będzie ok to lecisz dalej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
41 lat wiec z odblokami będzie się robiło ciężko. Lepiej przemyśleć sprawę dobrze.
No i przemyśleć czy to maja być dawki tylko na samopoczucie i libido czy może bomba.
Poczytaj jak kontrolować hormony, monitoruj to jak resztę rzeczy np morfologię czy ciśnienie.
Z mniejszymi dawkami na pewno łatwiej to wszystko kontrolować i jest to bardziej zdrowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 703
Na chwilę obecną to tak delikatnie na poprawę samopoczucia choć nigdy nie wiadomo co czas przyniesie :)
Badania obowiązkowo jestem na to trochę wyczulony .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 703
A więc poszedł dziś pierwszy strzał omki ,zobacze jakie samopoczucie będzie jak się rozkręci .Badania planuje zrobić za 2 tyg czy lepiej poczekać 3 tyg ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeziębienie dość długie na cyklu testo.

Następny temat

Problem z Libido po propku

WHEY premium