SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omlet ale jak

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 684
jak to sie mówi trening czyni mistrza , już doszłem do tego że warto robić małe placuszki i dobrze mieszać składniki.Dzięki panowie za wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba wczoraj za słabo przysmażyłem placuszki, bo dziś miałem rewolucje o 5 rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2113
Mój tak wygląda





A jak się go posmaruje jeszcze dżemem niskosłodzoym to w ogóle pyycha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
wygląda dobrze

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
platki owsiane - 80g
jajka 3x - 170g
oliwka - 10g
siemie lniane - 20g


smazenie na teflonie + oliwka
na koniec przydalo by sie czyms posmarowac bo suchy

czas przygotowania 7min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Junikers daj dokładny przepis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2113
Junikers daj dokładny przepis

Napisałem strone wcześniej:

Ja robie tak omleta:
Wbijam do miseczki 3 białka z jaj, 2 całe jaja, dodaje płatek owsianych (60-80g) i wszystko ładnie mieszam!
Patelnie teflonową leciutko pędzelkiem smaruje oliwą z pestek winogron i na nia wlewam to wszystko! Czekam ok. 10-15min, po czym obracam omleta (też nieraz mi sie złamie na pół - ale nie przeszkadza to w konsumpcji ) po czym znowu czekam z 5-10min i omlet gotowy
Można sobie jeszcze go posmarować lekko dżemem niskosłodzonym wtedy jest taka pychota, że koniec:) Spróbuj!


Tzn. jajek biore różnie... Dzisiaj np. 3 jajka i 3 białka, a nieraz np. 2 jajka i 4 białka! Zależy jak leży

Zmieniony przez - Junikers w dniu 2007-04-25 20:23:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase

Następny temat

Rzeżucha

WHEY premium