SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omdlenie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8649
Zdarzyło się wam kiedyś zemdleć/omdleć? Wczoraj kończąc ostatnią serie przysiadów odłożyłem sztangę na stojaki. Ściągnąłem ją aby zmienić obciążenie bo chciałem jechać łydy, załadowałem talerze i dźwigam ją aby ponownie włożyć na stojaki w jeden trafiłem a drugi mi jakoś odskoczył , nagle zaczyna mi się robić jakoś słabo.. na szczęście w ostatniej chwili ucelowałem w stojak wtedy pamiętam aby, że złapałem się sztangi (już na stojakach) gdyby nie to pewnie wylądował na podłodze . Zdziwiłem się bo pierwszy raz mi się to zdarzyło, a wielokrotnie już taki ciężar na stojaki ladowałem. Wracając do samego omdlenia , wiele żeczy już w swoim krótkim życiu próbowałem ale takiej fazy jak wczoraj jeszcze nie miałem , kiedy mi się to zdarzyło w radiu akurat leciał kawałek „David Guetta - Stay", złapałem się sztangi ciemno jakoś się zrobiło i słyszę wydłużające się i niknące w oddali słowo Stej , Steeej , Steeeeeejjjjjj … do tego wszystkiego czułem jakby mi mrówki chodziły po twarzy (uczucie podobne do tego jak nam czasem ręka zdrętwieje) nagle budzę się trzymając się sztangi i myślę co się stało ? Na początku nie wiedziałem czy upadłem czy co dopiero puzniej zorientowałem się ocb, usiadłem się na chwilkę i kontynuowałem trening .. Strach pomyśleć co by było gdybym upadł , jeżeli walnąłbym do tyłu z pewnością nadziałbym się na mniejsze stojaki które stały za mną.. No ale z drugiej strony to uczucie które opisałem wyżej było bardzo przyjemne Tak więc uważajcie na siebie kiedy wkładacie na stojaki sztangę bo jeżeli się wam takie coś przydarzy to gwarantuje nad niczym nie zapanujecie ..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 288 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2673
ja jak na budowie caly miesiac pracowalem ostro to mnie potem prawa reka dretwiala lipa troche bo nie chcialo przestać :/ w nocy sie budzilem nawet bo reki nie czulem i bolała:/

,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
jedni palą, inni chleją, ty mdlejesz, ja za to na każdym treningu ziewam, i później tacu ludzie wqrwiają się bo zaczynaja ziewać przezemnie to jest jakaś choroba no ale ja mam to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Uroki przysiadów Nie Tobie pierwszemu i nie ostatniemu takie rzeczy po przysiadach się dzieją

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8226
jestem od 8 dni na antybiotyku , po 2-3 razy dziennie mi to sie dzieje jakwstaje szybko z lozka ,zaczyna sie ciemnosc robic lapie sie sciany chwieje sie troche mrowki na twarzy hehe ;d spoko calkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Tomasz haha spoko No siady rzeczywiscie potrafia zamroczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedys jak bylem chory poszedlem do kibla aby sie wyrzygac . jednak obeszlo sie bez tego , wstalem i chce wrocic ale nagle mi sie zakrecilo w glowie , wiec przykucnalem , upadlem i stracilem przytomnosc . slyszalem jakies echa i po jakims czasie ( nie wiem jakim ) obudzilem sie i wrocilem do lozka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 288 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2673
a mi sie podoba bo wtedy latam jak samolot po pokoju i nie moge złapa ć rownowagi javascript: test('');

,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
tez mam czasami takie uczucie, po przysiadach.

kilka razy po sparingu arm.

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3750
"do tego wszystkiego czułem jakby mi mrówki chodziły po twarzy (uczucie podobne do tego jak nam czasem ręka zdrętwieje) "

Mam to samo nie podczas treningu tylko normalnie dzisiaj 2 dzien z rzędu... zmierz sobie ciśnienie. Drętwienie moze być oznaką jakiejs nie wydolności serca, ja mam 145/90 niedługo musze zrobić jakieś badania. Właściwie takie ciśnienie mam od niedawna, zawsze wszystko w normie 120-130/70-80
Wczoraj prawie w szkole odleciałem a dzisiaj w drodze ^^
Może poprostu zbyt duża intensywności i nie dotlenienie... kto wie ;)

Zmieniony przez - cin_91 w dniu 2007-10-31 19:58:04

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
Kiedys ladnie na weselu sobie pochlałem. Rano wstaje a tu zdziw zero kac głowa nie boli, wstałem, doszedłem do korytarza i jak mnie nie zakręciło to padłem na ziemie jak sie obudziłem to cały mokry byłem ... ale nawet fajne uczucie

troche nie na temat sory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 431 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5597
He a mnie przy chorobie jak wstaje za szybko z wyra (ciemno w oczach i chwieje się jak napruty) naszczęście ustaje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o beton

Następny temat

Gryf do Martwego ciagu dł?

WHEY premium