SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oliwa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Mi lniany przypomina w smaku czipsy solone i lekko orzechy

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
Niesamowity masz guscik, no ale co tam, nie mozemy wszyscy byc tacy sami na szczescie. Zaden olej (OLIWA) nie zastapi tego tez produktu, musisz zaczac go jesc na miesku z cytryna oczywiscie jesli lubisz steki(przedewszystkim wolowe), schabowego nie obtaczaj w jajku i mace, tylko usmaz na patelni bez tluszczu, jak juz bedzie gotowy polej olejem z oliwek i cytrynka.
A poza tym co z Ciebie za facet? nie przelkniesz lyzki oleju!

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
a coz takiego unikatowego jest w oliwie ze jej nie zastapisz? (poza smakiem)

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
to ze jest zdorowa, eliminuje zly holesterol,to na poczatek jesli ci to nie wystarczy i chcesz wiedziec wiecej nie ma sprawy, mam dobre serce i choc nie znam cie postaram uchronic cie przed zlem ;)
wlosi zyja najdluzej w europie, zlota metoda jest ich dieta, mase pieniedzy wydaja wlasnie na ten produkt, uzywaja go do kazdego posilku i to tez nie wiedza co to jest zawal


Zmieniony przez - rik w dniu 2005-02-19 20:53:33

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
"to ze jest zdorowa, eliminuje zly holesterol"
to raczej nie jest jedyny produkt o takich wlasciwosciach. nie mowie ze oliwa nie jest zdrowa, bo sam uzywam ok 40g dziennie. po prostu nie zgadzam sie ze stwierdzeniem ze jest niezastapiona.

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie jest niezastapiona, ale jest optymalnym zrodlem zdrowego tluszczu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Ano własnie zawsze miałem Oliwe z Oliwek i naprawdę była ochydna w smaku a kupowałem w sumie drogie Oliwy z zimnego tłoczenia były ciemniejsze, teraz kupiłem Goccia Goro litrowe tez z zimnego tłuczenia i kolor jest jaśniejszy a smak jest prawie bezsmakowy i serio sporo go pije obcenie.

Co do rzepakowego ... za dużo ma O-6 co jakwiadomo obniża poziom O-3 we krwii. Dla mnie istotne 3 oleje to lniany zimnotłoczony, oliwa i smalec do smażenia długotrwałego, choć nie smaze nic ostatnio tylko picze , griluje, gotuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
Teraz dopiero zauwazyłem, ze Sachem wspomniał o oleju rzepakowym. Wydaje mi sie, ze olej rzepakowy jest taką alternatywą dla oliwy, wcale nie jest od niej gorszy. Zawiera tłuszcze jedno i wielonienasycone itd, więc w czym problem?

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to prawda ??? %-)

Następny temat

Dieta,trening - odchudzanie i problemy!

WHEY premium