SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2702
Mam dostęp do całego asortymentu olimpa i chcialbym zacząć coś brać na masę.Może to być nawet 10 produktów.Cena nie gra roli.Co polecacie ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Witam!

Jezeli masz diete to powinienes sam wiedziec czego w niej brakuje - jak mamy ci doradzic jezeli nie znamy twojego zapotrzebowania na poszczegolne skladniki odzywcze, nie wiemy ile tych skladnikow dostarczasz z diety itp. itd.

Jezlei diete masz to mozesz sie wspomoc kreatynka, zma, omega-3, witaminkami i mineralami itp.


Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
Coś mi się zdaje że ni ma u ciebie diety

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2702
jest dieta ale chce ja wspomagac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
gainer SWg 4000 bardzo dobry, bialko to wedlug brakow w diecie do tego mozesz zapodac K.O przyda sie napewno Carbo, Omega 3, ZMA, mozesz tez walnac HMB Mega Caps 300 na 3 miechy

P.S. MOzesz brac tez z BX bo wiadomo ze ta firma nalezy do Olimpu jesli tak to mozesz wziasc z Bx bialko, carbo , i np. Cp w polaczeniu z K.O. (olimpu) powinno byc spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
gainer - super whey gainer 4000
białko - system protein80 (na dzien),pro cass (na noc)
kreatyna - tcm(jabłczan kreatyny) + ko
omega3,zma,turyna,hmb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4400 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a do Biogenix'a też masz dostęp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
jak damixxx - ewentualnie zamiast swg4000 możesz wybrać bulka profi whey mass; ploos ewentualnie izo plus do uzoopełniania elektrolitoow;

masz dostęp i do bx?

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 294 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2311
Polecam Top Mass

Kulturystyka to nie hobby to styl życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
jakryc i Grasik juz sie o to pytalem nic to nie da czy sie go spytam ja czy w trojke i tak odpowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2702
do bxa nie mam dostepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
szary2 odpisz mi na maila jak tam z moja propozycja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl

Następny temat

Jak lepiej ?

WHEY premium