SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp- magna power

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
ok niech sie wchlonie o te 2 min wczesniej?
Zmieni to efekty? nie! Wiec?!

Zmieniony przez - biernol w dniu 2008-05-28 15:40:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11508
efekt jest taki sam bo czy w proszku czy kaps. to ta sama kreatyna i zadziala tak samo. Co innego jest z rozdrobnieniem kreatyny wtedy ma znaczenie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale co konkretnie myslicie o tej krecie magna..Bo z tego co widze to jest bardzo dobrze reklamowana ze nie ma po niej efektuuwodnienia itp ale reklama reklama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11508
kreatyn bendzie ok ale cena przesadzona za opakowanie zapłacisz 69 zł a starczy na ok 15 dni to lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
62 zl. Juz kupilem bo sie oprzec nie moglem Za pare dni zaczynam cykl. Skoncze to napisze co i jak ELO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
chyba na 1 opakowaniu cyklu nie robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Danieloo - a wziales choc jedna kaps. tego chelatu-magna power- zapewniam cię, że działa lepiej niz mono
6 kaps dziennie to juz jest dość dobra dawka.
poza tym twoje teorie o wchlanianiu proszku i kaps. sa nie z "tej epoki"

teraz właśnie koncze cykl na mono, ktory zacząlem na magna p. i czuje sie arzie jakbym cykl juz zakonczył.
nastepnym razem zrobie nasycenia na końcu cyklu i zobaczę czy da sie cos zauwazyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
apok i jak ten chelat magnezowy? Opinie zbiera dobre, ja teraz na orotynie z Man'a jade.

Zmieniony przez - biernol w dniu 2008-05-28 22:22:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Siwy00997 - efektu nawodnienia nie zauwazylem, siła spoko, masa wlaśnie taka jakby nawet z abardzo "wysuszona", że tak to określę.
jednakże jedno opak. to za malo- albo dwa, albo pójdź droga pośrednią i jednak dodaj mono.

biernol - ja jestem ogolnie zadowoolony- choc z jednej strony wszystko z kreatyn na mnie dziala dobrze to jednak jestem także wybredny.

jak wspomnialem masa bez zbednego nawodnienia- poza komorka oczywiście- siła także nieźle, ważnym plusem jest także to, że dodawalem tylko zestaw minerałow i nie łykałem juz zma.
...może źle to troche rozłozylem i cykl wyszedł mi troszku krotki i poprawiam- jak wspomnialem mono, ktore gdzes sie uchowało- zacząłem bowiem bodzajże od ponad 10-ciu, chyba 13 kaps. a konczyłem na 6-7.
nawet przy takich dawkach- jak na poczatku- retencji nie zauwazyłem a pozytywne efekty jak najbardziej- te opisane i te ogolnie wystepujące przy supl. kreatyną.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-05-28 22:29:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10764
Wbijacie sobie na banie jakieś chore jazdy. Nie ma prawie żadnej różnicy czy w wchłanianiu czy w efektach. Po drugie i tak wszystko zależy od diety i treningu, a nie czy kreatyna jest w kapsach czy w prochu . Pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell pump+Białko Ostrovia+TCM ile brać?

Następny temat

POMOCY z doborem odzywki

forma lato